آموزشگاه‌های رانندگی فاقد مجوز خراسان رضوی پلمب شد

امیری مقدم

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از پلمب و ابطال مجوز آموزشگاه‌های رانندگی متخلف در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سردار بهمن امیری مقدم ظهر امروز در مراسم افتتاح پلیس راه کنار گذر شمالی اظهار داشت: نام ایران در سطح جهان با اقتدار مطرح بوده و می‌درخشد و این کشور در رده‌های و جایگاه‌های مختلف شهید تقدیم کرده تا به این جایگاه رسیده و همه ما باید ضمن پاسداری از خون پاک شهدای والامقام با تمام توان در مسیر خدمت به مردم تلاش کنیم.

وی افزود: در ۵ ماهه نخست امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل حدود ۱۰۰ نفر کاهش کشته در استان داشتیم، هرچند که خوب بوده اما ایده‌آل ما این است که تلفات جانی نداشته باشیم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه عمده‌ترین تصادفات مربوط به واژگونی بوده است، خاطرنشان کرد: این حوادث بیشتر در دو محور نیشابور و نیشابور-مشهد به وقوع پیوسته است که اکثر آنها در نزدیکی مقصد بوده که رانندگان دچار خواب‌آلودگی شدند و اگر نسبت به افزایش استراحت‌گاه‎های جاده‌ای اقدام شود ثمره مثبتی در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای استان خواهیم داشت.

امیری‌مقدم تصریح کرد: در جوار امام رضا(ع) مسئولیت سنگینی داریم و تلفات جسمی و جانی در کنار ناراحتی‌ که ایجاد می‌کند هزینه‌های زیادی تحمیل می‌کند.

وی با بیان اینکه با رانندگان متخلف به شدت برخورد می‌شود، تأکید کرد: حضور پلیس در جاده‌ها ضرورت دارد و هرکسی که دستکاری در پلاک ماشینش بکند پلاکش باطل شده و خودرو متوقف می‌شود و با فرد متخلف نیز طبق قانون برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از پلمب و ابطال مجوز آموزشگاه‌های رانندگی متخلف در سطح استان خبر داد و گفت: نظارت جدی بر تمامی آموزشگاه‌های رانندگی سطح استان داریم تا گواهی مهارت بدهند نه گواهی قبرستان و در این رابطه چند آموزشگاهی که تنها به فکر منافع مادی بودند مجوزشان باطل و دفاترشان پلمب شد و باید در هرحرفه و کاری که فعال هستیم خدمتی شایسته و صادقانه به مردم داشته باشیم.

امیری‌مقدم با اشاره به اینکه نوسازی ناوگان جاده‌ای به کندی انجام می شود که نیازمند حمایت مسئولان امر است، گفت: ۱۰ درصد جاده‌های کشور در خراسان رضوی است و بخش زیادی از جاده‌های اصلی و فرعی استان استاندارد شدند و در تلاش هستیم تا با حمایت مسئولان امر تمامی راه‌های اصلی و فرعی استان از ایمنی و استاندارد لازم برخوردار باشند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =