استعفایم از فرمانداری نیشابور صحت دارد/ مستشاری دیوان محاسبات سمت بعدی مظفری

غلامحسین مظفری

فرماندار نیشابور گفت: بنده از سمت خود در فرمانداری نیشابور استعفا داده‌ام، از ابتدا که وارد نیشابور شدم نیز قرار بود تا پایان تابستان امسال بمانم.

غلامحسین مظفری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: بنده از سمت خود در فرمانداری نیشابور استعفا داده‌ام، از ابتدا که وارد نیشابور شدم نیز قرار بود تا پایان تابستان امسال بمانم و از یک ماه پیش به استاندار نیز اطلاع داده بودم که پیش بینی لازم را داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر به عنوان مستشار دیوان محاسبات انتخاب شده‌ام و ترک سمت اجتناب ناپذیر است و این اتفاق زودتر شکل گرفته، حکم بنده به عنوان مستشار دیوان محاسبات خورده و دیگر نمی‌توانم فرماندار نیشابور باشم.

مظفری خاطرنشان کرد: وزیر اقتصاد و دارایی نیز قبل از این عضویت در هیئت مدیره بانک تجارت را به بنده پیشنهاد داده بودند ولی با توجه به اینکه کار دیوان محاسبات یک کار تمام وقت است نمی‌توانم در هیئت مدیره بانک تجارت حاضر باشم.

وی افزود: برای جانشینی بنده در فرمانداری نیز هنوز فردی مشخص نشده و باید استاندار و مسئولان وزارت کشور با یکدیگر رایزنی کنند اما در حال حاضر آقای شیبانی سرپرست فرمانداری است تا رایزنی نهایی صورت بگیرد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =