اهالی رسانه به آسیایی شدن شهرخودرو کمک کنند

دبیر هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: حاشیه‌های هفته پیش شهرخودرو را از مسیر موفقیت دور کرد و تمام اجزای فوتبال استان باید ضمن احترام به یکدیگر تلاش کنند نماینده خراسان بار دیگر به سهمیه آسیایی دست پیدا کند.

محسن حیدری با اشاره به عدم موفقیت تیم فوتبال شهرخودرو در دیدار مقابل پارس جنوبی جم و ابراز ناراحتی از نتیجه به دست آمده توسط نماینده استان خراسان، اظهار کرد: عوامل و علل مختلفی در این ناکامی می‌تواند دخیل باشد و حواشی پیش‌آمده برای تیم در چند وقت اخیر نیز بدون تاثیر نبوده است.

 

حیدری در ادامه گفت: امیدواریم باشگاه شهرخودرو خراسان بتواند با اعمال مدیریت‌های قوی‌تر، هرچه زودتر به مسیر موفقیت پیشین خود بازگردد و این شرایط را پشت سر بگذارد.

دبیر هیات فوتبال استان خراسان رضوی با اشاره به حواشی پیش آمده در جریان مراسم معارفه سرمربی جدید شهرخودرو، افزود: اولویت نخست ما پرهیز از ایجاد حاشیه برای تیم، پیش از دیدار با پارس جنوبی جم بود و پیوسته درصدد بودیم که آرامش بازیکنان و کادر فنی برهم نخورد چراکه شرایط شهر خودرو حساس است و همه باید کمک کنیم این تیم همچنان مدعی کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا باشد.

حیدری خاطرنشان کرد: حال با اتمام بازی یادآور شدن چند نکته خالی از لطف نیست؛ نخست اینکه مجموعه اهالی و علاقه‌‎مندان فوتبال استان قدردان تلاش‌ها و خدمات آقای حمیداوی، بعنوان مالک باشگاه بوده و خواهند بود ولی نحوه مواجهه ایشان با اصحاب رسانه به هیچ عنوان قابل قبول و قابل توجیه نیست.

وی با بیان اینکه انتقاد منصفانه و سازنده مایه رشد و اعتلای هر مجموعه بوده و باید قدردان منتقدان باشیم چراکه نقاط ضعف و قوت احتمالی را به ما گوش‌زد می‌کنند و از این طریق، مسیر پیشرفت در مقابل ما هموارتر می‌شود، گفت: یکی از عکاسان انتقادی را مطرح کرده که ممکن است خیلی از جامعه فوتبال و اهالی رسانه نیز با وی هم‌عقیده باشند و شاید عده‌ای مخالف داشته باشد.

حیدری تصریح کرد: نحوه برخورد مالک باشگاه با این عکاس و خبرنگاران حاضر در مراسم معارفه مایه تعجب همگان بود و این نوع مواجهه و رفتار به هیچ وجه در شان شهر امام‌رضا(ع) و مالک باشگاهی ورزش نیست؛ فضای مدیریتی مناسب‌تری می‌توانست شکل بگیرد و با سعه صدر در مقابل منتقدان حاضر شد.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی افزود: جامعه فوتبال استان از آقای حمیداوی انتظار دارد که ایشان خویشتن‌داری بیشتری از خود نشان دهد و نقش تاثیرگذار و همراهی و همکاری اصحاب رسانه را از زمان آغاز فعالیت باشگاه شهرخودرو فراموش نکند.

حیدری با بیان اینکه رفت‌وآمدهای اخیر و عدم ثبات در کادر فنی باشگاه یکی از گلایه‌های جدی فوتبال‌دوستان و مدیران و مسوولان استانی است، گفت: در کنار تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی، با حمایت و پشتیبانی همین افرادی که امروز ممکن است برخی از آن‌ها منتقد باشند، تیم به آسیا راه پیدا کرد و شهرخودرو آنگونه که باید در عرصه فوتبال ملی و آسیا شناخته شد؛ پس یک انتقاد نباید اینگونه فضا را دگرگون کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی هیات فوتبال خراسان رضوی، وی در ادامه اظهار کرد: بر همگان روشن است که شهرخودرو، باشگاه خصوصی بوده و جامعه فوتبال نیز قدردان تلاش‌های مالک باشگاه است ولی باید توجه داشت که این تیم متعلق به مردم خراسان بوده و در برهه‌های حساس زمانی، همین هواداران و مجموعه مدیریتی استان در کنار تیم حاضر شدند و به کسب موفقیت‌های مختلف کمک کردند.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی برخی جملات بکاربرده شده در روز معارفه کادر فنی را نامناسب خواند و گفت: امیدواریم با دلجویی از جامعه رسانه، بتوان وفاق و همدلی که پیشتر نیز شاهد آن بودیم محقق شود؛ رسانه‌های محترم نیز به مجموعه فوتبال استان کمک کنند تا بتوانیم برای دومین سال پیاپی سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =