ایران با شکست عمان مقتدرانه صعود کرد


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی دو بر صفر مقابل عمان مقتدرانه به مرحله بعد رفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت های ۲۰۱۹ تیم ملی فوتبال ایران میزبان عمان بود. ایران این مسابقه را خیلی خوب شروع کرد و زود به گل رسید. در هنوز یک سوم از نیمه اول نگذشته بود که ایران توانست گل اول را بزند. در این صحنه، علیرضا جهانبخش با سانتر خوبی که از روی نقطه کرنر داشت توپ را به محوطه جریمه حریف فرستاد و سردار آزمون توپ را وارد دروازه حریف کرد. البته دروازه بان عمان هم توانست خودش را به توپ برساند اما تلاش او بی نتیجه بود و توپ چند سانتی متر وارد دروازه شد.

پس از آن هم سعید عزت اللهی ضربه دیگری به توپ زد که اگر داور گل آزمون را قبول نکرد، گل او مورد قبول قرار بگیرد. البته گل به نام سردار آزمون ثبت شد.

در دقیقه ۲۲ بازی هم از سمت دیگر زمین اشکان دژاگه توپ را از روی نقطه کرنر ارسال کرد که عزت اللهی تاثیر کوچکی روی توپ گذاشت و سردار آزمون بلافاصله توپ را با ضربه سر وارد دروازه عمان کرد. ایران با همین دو گل نیمه اول را به پایان رساند.

در نیمه دوم اما شاگردان کروش انگیزه کمتری داشتند و تلاشی که در نیمه اول داشتند را در نیمه دوم انجام ندادند. تیم ملی در این نیمه گل نزد و گل هم نخورد تا با همان نتیجه دو بر صفر بازی را ببرد. با این نتیجه تیم ملی ایران ۲۰ امتیازی شد و متقدرانه به مرحله بعد صعود کرد. تیم های بعدی گروه عمان و ترکمنستان هستند که به ترتیب ۱۴ و ۱۳ امتیاز دارند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =