باند دوم آزادراه مشهد- سرخس احداث می‌شود

آزادراه

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: باند دوم آزادراه مشهد- سرخس احداث و بهره برداری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد مقدوری صبح امروز در مراسم افتتاح پلیس راه کنارگذر شمالی اظهار داشت: تورم بالای ۴۲ درصد به ۴.۴ درصد کاهش یافت و روزی ۲.۵ میلیون بشکه نفت به فروش رسیده و افزایش صادرات، کاهش واردات، کنترل نرخ سکه و ارز و غیره از افتخارات این دولت است.

وی افزود: در سه سال اخیر ۸۴۱۴ کیلومتر راه جدید به طول شبکه جاده‌ای کشور اضافه شد که شامل ۲۱۷ کیلومتر آزاد راه، بیش از ۲۸۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۷۸۹ کیلومتر راه اصلی و مابقی راه فرعی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه آزاد راه کنار گذر شمالی در گذشته به طور ناقص افتتاح شد، خاطرنشان کرد: با تلاش دولت تدبیر و امید این آزاد راه و پلیس راه آن به طور کامل به بهره‌برداری رسید.

مقدوری تصریح کرد: در همه زیرساخت‌ها اقدامات خوبی صورت پذیرفته و آزاد راه حرم تا حرم، باند دوم سه راهی شادمهر به کاشمر، باند دوم تربت حیدریه به خواف و غیره ساخته شد و باند دوم آزاد راه مشهد به سرخس نیز از جمله اقدامات پیش رو است.

وی تأکید کرد: در حوزه عمرانی خراسان رضوی اقدامات برجسته زیادی در طول سه سال اخیر صورت پذیرفته که یکی از آنها پلیس راه کنار گذرشمالی بود که با تلاش مسئولان نیروی انتظامی و اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان رضوی ساخته شد و در هفته دولت بهره‌برداری رسید.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =