تیراندازی در یک فروشگاه زنجیره‌ای در «کلرادو» آمریکا ۲ کشته برجا گذاشت

images

بنا به گزارش رسانه‌ها، در یک حادثه تیراندازی در یکی از فروشگاههای زنجیره‌ای ایالت «کلرادو» آمریکا دستکم دو نفر کشته شدند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، در یک حادثه تیراندازی در یکی از فروشگاههای زنجیره‌ای در ایالت «کلرادو» آمریکا دستکم دو نفر جان خود را از دست دادند.

شبکه «راشاتودی» در این خصوص گزارش کرد، پلیس از مردم خواسته است تا از این فروشگاه زنجیره‌ای در «تورنتون» ایالت کلرادو دوری کنند.

بنا بر گزارش‌ها، هنوز هیچ مظنونی در رابطه با این حادثه دستگیر نشده است.

این حادثه قبل از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی (۲۰:۳۰ به وقت شرقی) به وقوع پیوست و بعد از گزارش این حادثه به نیروهای پلیس، تعداد زیادی از نیروهای امنیتی در محل وقوع حادثه حضور پیدا کردند.

طبق این گزارش، دو مرد بزرگسال در این حادثه کشته شدند و یک زن دیگر نیز که در این حادثه دچار جراحت شده بود، به بیمارستان منتقل شد.

برخی گزارشات متناقضی از شاهدان ماجرا موجود است به طوریکه یکی از افرادی که داخل فروشگاه حضور داشته است، تصاویر ویدئویی را از داخل فروشگاه ضبط کرده است، به خبرنگاران اینطور گفته است که عامل مسلح این حادثه از فروشگاه بیرون رفته است اما اظهارنظرات بیشتری ارائه نکرد. 

برخی شاهدان ماجرا می‌گویند که صدای شلیک ۱۱ گلوله را شنیده‌اند و برخی دیگر نیز می‌گویند که چندین عامل مسلح از سلاح‌های کاملاً خودکار استفاده کردند.

پلیس در حال همراهی کردن افراد به سمت خارج از فروشگاه به سوی یک خودروی ون قبل از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی مشاهده شده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به خشونت‌های مرتبط با تیراندازی در سراسر آمریکا منجر می‌شود که در برخی از این حوادث، تعدادی نیز جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح در این کشور به قدری قدرتمند است که حتی کنگره این کشور نیز حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح نیست.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =