جابجایی ۲۸۷ هزار مسافر نوروزی توسط ناوگان هوایی خراسان رضوی

فرود نخستین هواپیمای ایرباس 350 در فرودگاه مهرآباد

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی گفت: ۲۸۶ هزار و ۳۹۷ مسافر از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۶ فروردین ماه جاری به وسیله ناوگان هوایی جابه جا شده‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته است.

محمد باقر قاسم زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، اظهار داشت: ۲۸۶ هزار و ۳۹۷ مسافر از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۶ فروردین ماه جاری به وسیله ناوگان هوایی جابه جا شده‌اند.

وی افزود: تعداد مسافران نوروزی به نسبت سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته، ضمن اینکه با ۲۰۱۲ پرواز، ۱۶ درصد افزایش پرواز نسبت به هفته اول تعطیلات در سال ۹۴ داشته‌ایم.

قاسم زاده تصریح کرد:  ۸۳۴ پرواز داخلی، ۱۶۵ پرواز ورودی تاکنون انجام شده که در مقابل نیز ۸۳۶ پرواز خروجی داخلی و ۱۷۷ پرواز خروجی خارجی انجام شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی عنوان کرد: ۱۱۹ هزار و ۲۴۱ مسافر داخلی و ۲۲ هزار و ۹۸۲ مسافر خارجی وارد استان خراسان رضوی و شهر مشهد شده‌اند که به همین نسبت ۱۱۹ هزار و ۵۴۸ مسافر به شهرهای خود بازگشته‌اند و ۲۴ هزار و ۶۲۷ مسافر خارجی نیز مشهد را ترک کرده‌اند.

قاسم زاده افزود: در مجموع ۲۰۱۲ پرواز و ۲۸۶ هزار و ۳۹۷ مسافر در ناوگان هوایی استان خراسان رضوی در هفته اول نوروز ۹۵ داشته‌ایم که
نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با ۱۶ درصد افزایش پرواز و ۱۴ درصد افزایش مسافر روبه رو بوده‌ایم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 18 =