جشنواره بازی‌های بومی و محلی در پارک‌های مشهدمقدس برگزار شد

جشنواره بازی‌های بومی و محلی در پارک‌های مشهدمقدس برگزار شد

ارسلان باوفا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در رابطه با برنامه‌های این هیئت در سال جاری اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اصلی هیئت بازی‌های بومی و محلی مشهد مقدس، تعامل با آموزش و پرورش بوده که به همین دلیل از ابتدای سال تاکنون در بیش از ۵۰ مدرسه سطح شهر جشن‌های درون مدرسه‌ای برگزار شده که در مجموع بیش از ۱۵ هزار دانش‌آموز از این برنامه‌ها بهره‌مند شده‌اند.

وی با بیان اینکه جشنواره بازی‌های بومی و محلی در پارک‌های شهر مقدس مشهد و بخش‌های این  شهرستان برگزار شد، افزود: برای نخستین بار، جشنواره بازی‌های بومی و محلی در مراکز بهزیستی در دو بخش روان و بانوان بهبود یافته برگزار شد.

رئیس هیئت بازی‌های بومی و محلی مشهد مقدس گفت: برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی در اعیاد شعبانیه، فطر، دهه کرامت،دهه ولایت و هفته دولت از دیگر برنامه‌های انجام شده از سوی این هیئت است.

باوفا گفت: تجهیز ۵ روستا و خانه‌های ورزش روستایی، شرکت در مسابقه روز ملی روستا و کسب مقام اول در بخش بانوان و میزبانی المپیاد نونهالان دختر استان و برگزاری  نخستین جشنواره بازی‌های بومی و محلی در سطح بازارهای سطح شهر از جمله اقدامات صورت گرفته هیئت ورزشی بازی‌های بومی و محلی است.

وی با بیان اینکه نخستین لیگ فوتسال و والیبال در سطح کشور در بخش مرکزی برگزار شد، گفت: در مجموع بیش از ۲۲ هزار نفر از برنامه‌های این هیئت در سال جاری بهره مند شده‌اند که ۱۵ هزار نفر از این آمار متعلق به دانش‌آموزان و مابقی متعلق به مسابقات فوتسال، مسابقات هفت سنگ مهارتی، دارت پلان و غیره است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =