جنایت تکان دهنده «قاتل نامرئی» در مشهد

 
 
خراسان: حادثه تلخ گاز گرفتگی در مشهد، در حالی جان ۳ عضو یک خانواده را گرفت که ۲ فرزند پسر این خانواده نیز در بیمارستان بستری شدند و با مرگ دست و پنجه نرم می کنند.
به گزارش خراسان، شب دوشنبه گذشته، وقتی همسایه طبقه پایین ساختمانی در خیابان عبدالمطلب ۳۹ مشهد، از سکوت فرزندان ساکنان طبقه بالا نگران شد در منزل آن ها را به صدا درآورد اما هیچ جوابی نشنید. او که می دانست اعضای خانواده در منزل حضور دارند دیگر اهالی را هم خبر کرد و بدین ترتیب همسایگان با شکستن قفل در وارد آپارتمان ۷۵ متری شدند اما صحنه ای تکان دهنده، همه اهالی ساکن در آن منطقه را در جای خود میخکوب کرد. در حالی که ۲ پسر ۶ و ۹ ساله کنار بخاری بدون شیشه منزل افتاده بودند و به سختی نفس می کشیدند دختر ۴ ساله در گوشه دیگر اتاق جان باخته و با چشمانی معصوم به آنان خیره شده بود. یکی از پسرها که به دلیل مسمومیت با گاز منواکسید کربن حال مناسبی نداشت و بخشی از بدنش نیز در کنار بخاری دچار سوختگی شده بود با زحمت زیاد لب به سخن گشود و گفت پدر و مادرش داخل حمام هستند. صحنه این حادثه هر لحظه تلخ تر و وحشتناک تر می شد. اهالی با اضطراب و نگرانی در حمام را گشودند اما زن و مرد تحصیلکرده هم در حالی قربانی قاتل نامرئی شده بودند که خانم دکتر، جنین ۸٫۵ ماهه ای را باردار بود! گزارش خراسان حاکی است: در پی وقوع این حادثه بلافاصله اهالی محل موضوع را به مراکز امدادی و پلیس اطلاع دادند و ۲ پسر ۶ و ۹ ساله توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافتند. مأموران انتظامی نیز در حالی به حفظ صحنه جنایت تکان دهنده «قاتل نامرئی» پرداختند که وضعیت این منزل مسکونی کاملاً به هم ریخته بود. دقایقی بعد قاضی ویژه قتل عمد به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و پزشک قانونی عازم محل حادثه شد و بدین ترتیب تحقیقات درباره چگونگی مرگ اعضای این خانواده ادامه یافت. بررسی های مقدماتی قاضی احمدی نژاد بیانگر آن بود که صاحبخانه در حال احداث ساختمان ۲ طبقه دیگری روی این منزل مسکونی بود و به همین خاطر نخاله های ساختمانی درون دودکش آبگرمکن ریخته و آن را مسدود کرده بود. دکتر «ناصر غروبی» پزشک با تجربه قانونی هم با توجه به معاینات مقدماتی اجساد، احتمال گاز گرفتگی زوج جوان را محرز دانست اما اعلام کرد مرگ دختر ۴ ساله نیاز به بررسی های دقیق پزشکی دارد. گزارش خراسان حاکی است: با انتقال قربانیان این حادثه به پزشکی قانونی، تحقیقات قضایی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد ادامه یافت اما آنچه مسلم بود باز هم هیچ کس در این حادثه مقصر نیست!!!
مرگ۴ کارگر در اثر مسمومیت با گاز
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند  نیز از فوت ۴ کارگر در اثر مسمومیت با گاز منواکسید کربن در روستای ” وادان ” خبر داد.سرهنگ محمدحسن محمدی اظهار کرد: ۵ کارگر تبعه بیگانه در ساختمان نیمه‌کاره‌ای واقع در روستای وادان بخش مرکزی شهرستان دماوند مشغول کار بودند که یک شنبه شب به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار خفگی شدند.   وی افزود: این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع داده شد که بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی به محل اعزام و با پیکر بی‌جان ۳ کارگر مواجه شدند.   سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: همچنین ۲کارگر دیگر توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام شدند که نفر چهارم نیز در بیمارستان فوت کرد و نفر دیگر تحت درمان و در بخش  مراقبت های ویژه بستری است.  
قاتل نامرئی در میدان میوه و تره بارتهران جان یک جوان را گرفت
انتشار گازمنواکسید کربن از گازپیک نیک (اجاق گاز مسافرتی) داخل یک خودرو در میدان اصلی میوه و تره بار هم جان یک جوان ۲۵ ساله راگرفت.مدیرروابط عمومی اورژانس تهران روز گذشته در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۹:۳۷ دوشنبه حادثه گازگرفتگی در میدان اصلی میوه و تره بار تهران به سامانه ۱۱۵ اعلام و یک تیم امدادی ودرمانی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.حسن عباسی  بیان کرد: این حادثه براثر انتشار گازمنواکسید کربن از گاز پیک نیک (اجاق گازمسافرتی) در داخل یک دستگاه خودروی سنگین روی داده بود. با حضور تکنسین های اورژانس و معاینات لازم ازجوان بی حال در داخل خودرو مشخص شد که این جوان به دلیل شدت مسمومیت با گازمنواکسید کربن جان باخته است.
وی علت وقوع این حادثه را استفاده ازگاز پیک نیک در فضای بسته و نا ایمن بودن این اجاق گاز مسافرتی اعلام کرد. 

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سه =