حسن یزدانی برای تیم کشتی خراسان‌رضوی به میدان می‌رود

اخبار کوتاه ورزشی

چهار کشتی‌گیر کمکی در ترکیب تیم خراسان رضوی در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی به میدان می‌روند که یکی از آنها حسن یزدانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سی و هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۳۰ دی و اول بهمن ماه در رشته های آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود و چهار کشتی‌گیر کمکی در ترکیب تیم خراسان رضوی در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی به میدان می‌روند.

تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی خراسان‌رضوی نیز در این مسابقات به میدان می روند که در کشتی آزاد حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم و امیررضا امیری در وزن ۱۲۵ کیلوگرم و در کشتی فرنگی نیز کیوان رضایی در وزن ۸۰ و ایمان انصاری در وزن ۸۵ کیلوگرم به عنوان کشتی گیر کمکی حضور خواهند داشت.

۳۷ داور بین المللی از کشورمان مسابقات جام جهان پهلوان تختی را قضاوت خواهند کرد

۳۷ داوربین المللی از کشورمان مسابقات جام جهان پهلوان غلامرضاتختی را در مشهد مقدس به همراه داوران کشورهای خارجی شرکت کننده قضاوت خواهند کرد. بر اساس فرآیند مصوب شورای داوری فدراسیون کشتی، در فایل داوران قضاوت کننده در مسابقات بین‌المللی داخلی این فدراسیون اسامی ۳۷ داور درجه ۱، درجه۲ و درجه ۳ جهت کنترل و قضاوت در مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی درج شده است.

برنامه رقابت های بین المللی کشتی جام تختی اعلام شد

محمود یعقوبی رئیس هیتت کشتی استان گفت: سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۳۰ دی و اول بهمن ماه در رشته‌های آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =