حسینی: بازی سنگینی را مقابل پدیده پشت سر گذاشتیم/ باد باعث گل پدیده شد

 

مجتبی حسینی - ذوب‌آهن اصفهان

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، تیمش بازی سخت و سنگینی مقابل پدیده خراسان داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سیدمجتبی حسینی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل پدیده خراسان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: همان‌طور که ملاحظه کردید، بازی سنگینی بود. هر دو تیم به دنبال سه امتیاز بودند و نهایت تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار گرفتند. 

وی در ادامه افزود: چیزی که ما را خیلی اذیت می‌کرد، وزش باد به سمت زمین‌مان بود که حدود ۳۰ دقیقه ما را در زمین خودمان حبس کرده بود. ما هر چه می‌زدیم باد به ما اجازه نمی‌داد و فکر می‌کنم گلی که هم که تیم پدیده زد باد توپ را به گوشه دروازه برد. به هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که زحمت زیادی کشیدند و موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطر نشان کرد: پس از گل تساوی دو سه موقعیت خوب هم داشتیم که گل نشد. باز هم از بازیکنانم تشکر می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم. ما نیم‌فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما در این بازی هم جلو بودیم و دوست داشتیم ببریم، اما یک امتیاز در زمین حریف آن هم مقابل تیمی چون پدیده نتیجه خوبی است.

حسینی در مورد داوری دیدار پدیده – ذوب‌آهن نیز گفت: چند صحنه مشکوک بود که من از صحنه‌ها دور بودم و کارشناسان باید نظر بدهند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفت =