دستگیری عاملان نزاع مسلحانه با شلیک پلیس

 
 

 

خراسان:۴ جوان پژوسوار که پس از درگیری با یک مغازه دار و زخمی کردن ۲ نفر، اقدام به تیراندازی هوایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند با صدور دستورات ویژه قضایی و انتظامی در یک عملیات تعقیب و گریز با شلیک گلوله از سوی پلیس دستگیر شدند.  فرمانده انتظامی در تشریح دستگیری عاملان شرارت و ناامنی به خراسان گفت: حدود ساعت ۱۱ صبح روز گذشته زنگ تلفن پلیس ۱۱۰ به صدا درآمد و اهالی منطقه الهیه مشهد از تیراندازی های وحشتناک پژوسواران ابراز نارضایتی کردند. سرهنگ محمد بوستانی افزود: در پی اعلام این گزارش بلافاصله گروه ویژه ای از ماموران انتظامی به بررسی این ماجرا پرداختند که مشخص شد  افرادی به دلیل برخی اختلاف حساب و در حالی که سوار بر یک دستگاه پژو مشکی رنگ بدون پلاک بودند وارد منطقه اقدسیه شده و با متصدی یک فروشگاه درگیر شده اند. این  مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پژوسواران که مسلح به سلاح شکاری دولول بودند برای ایجاد رعب و وحشت در منطقه اقدام به شلیک تیر هوایی کرده واز محل متواری شده بودند. بنابراین گروه گشت نامحسوس کلانتری قاسم آباد وارد عمل شد و با مشخصاتی که در اختیار داشتند خودرو مذکور را در بولوار اندیشه شناسایی کردند. سرهنگ بوستانی گفت: سرنشینان پژو بدون پلاک با دیدن موتورسواران گشت پلیس اقدام به فرار کردند که پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران انتظامی به ناچار لاستیک خودرو را پس از دادن اخطارهای قانونی هدف گرفتند و با شلیک گلوله خودرو مذکور را در خیابان استاد یوسفی متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات هماهنگ، ۴ سرنشین پژو که بین ۲۰ تا ۲۵ سال سن دارند و برخی از آنان دارای سابقه نیز هستند در چنگ قانون گرفتار شدند. 
رئیس پلیس مشهد اضافه کرد: در بازرسی از خودرو متهمان یک قبضه سلاح شکاری به همراه مقداری مهمات، قمه و چندین چماق کشف و ضبط شد. سرهنگ محمد بوستانی ادامه داد: هنگام بازجویی از متهمان مشخص شد که ۲ نفر توسط این افراد مورد ضرب و جرح قرار گرفته اند که توسط ماموران کلانتری الهیه به پزشکی قانونی معرفی شده اند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =