دستگیری متهم سرقت ۱۰۰ گوشی تلفن همراه در مشهد

دستگیری متهم سرقت ۱۰۰ گوشی تلفن همراه در مشهد

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: سارق خیابانی که ۱۰۰ گوشی تلفن همراه را در خیابان های مشهد از شهروندان ربوده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قادر کریمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اعلام چندین فقره سرقت تلفن همراه در مشهد طی چند هفته گذشتهباعث شد تا دستور لازم برای پیگیری سریع این پرونده صادر و طرح تشدید مقابله با سرقت های خیابانی در دستور کار پلیس مشهد قرار گیرد.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان می داد سارقان با استفاده از  موتورسیکلت قرمز رنگ  اقدام به سرقت تلفن همراه می کردند  و با سرنخ به دست آمده کار پلیس را برای شناسایی متهمان آغاز شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در ادامه تیم های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد عاملان سرقت ها را پس از چند ساعت کنترل و مراقبت های شناسایی کرده و هنگامی که متهمان به شهروندی نزدیک شده و قصد گوشی قاپی از او را داشتند موفق به دستگیری یکی از متهمان شدند. 

کریمی بیان کرد:بازجویی از متهم ۱۹ ساله ابعاد جدید از پرونده را نشان داد و متهم اعتراف کرد روزانه ۴ فقره گوشی قاپی انجام می داده و در ۲۵ روز گذشته ۱۰۰ فقره سرقت در خیابان های مشهد داشته است.

وی گفت: تحقیقات گسترده تیم های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد برای دستگیری متهم فراری پرونده و مالخر اموال مسروقه ادامه دارد و به شهروندان توصیه می کنیم به هشدارهای پلیسی در خصوص نحوه حمل کیف دستی و استفاده از گوشی تلفن همراه توجه کنند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =