شهر خودرو برای آسیایی شدن محکوم به پیروزی برابر استقلال است

شهر خودرو مشهد این هفته جدالی حساس با استقلال تهران دارد و اگر می‌خواهد امیدش برای آسیایی شدن زنده بماند باید استقلال را ببرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور به هفته‌های پایانی و حساس خود نزدیک شده؛ حساسیت قطعا صرفا برای تیم‌هایی است که به دنبال کسب سهمیه آسیایی و یا به دنبال فرار از سقوط هستند.

شهر خودرو یکی از تیم‌هایی است که همچنان به کسب سهمیه آسیایی امیدوار است و نتایج خوبی که از ابتدای فصل کسب کرده با وجود کسب نتایج نامناسب در سه دیدار اخیر آنها را همچنان بالا نگه داشته است.

آنها از جدال برابر صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز فقط دو امتیاز گرفتند و همین سبب شد تا سایر تیم‌های مدعی مقداری از این تیم بالاتر قرار بگیرند.

تساوی هفته جاری تراکتورسازی و شکست سپاهان مدعی مقابل استقلال اما همچنان شهر خودرو را در کورس نگاه داشت و آنها اینک در این هفته از رقابت‌ها باید به مصاف استقلالی بروند که خودش مدعی کسب سهمیه آسیایی و عنوان نایب قهرمانی است.

شهر خودرو که پس از رفتن یحیی گل محمدی حضور سرآسیایی و سپس کوزین را روی نیمکت خود تجربه کرده است اینک با سهراب بختیاری‌زاده فعالیت خود را ادامه می‌دهد و امیدوار است این مربی بتواند راه یحیی گل محمدی را برود.

شهر خودرو در دیدار برابر استقلال تهران که پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهد شد تیم تقریبا کامل‌تری را در اختیار خواهد داشت و دست بختیاری‌زاده برای نخستین بار بازتر از دیدارهای گذشته است.

شهر خودرو اگر می‌خواهد همچنان به کسب سهمیه آسیایی امیدوار بماند هیچ چاره‌ای جز بردن استقلال تهران ندارد و باید دید تقابل مربیان استقلالی دو تیم به سود کدامیک پایان می‌گیرد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =