طرح “ضیافت” در خراسان رضوی از امروز آغاز شده است

حمیدرضا کریم

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در راستای برخورد با تخلفات در سطح بازار از امروز در خراسان رضوی آغاز شده است.

حمیدرضا کریم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: طرح ضیافت به شیوه‌ای که همه ساله اجرا می‌شد از امروز آغاز به کار کرده و در طول ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: محوریت طرح ضیافت ارزاق عمومی بوده و  در این راستا تمام واحدهای صنفی که کالاهایی مانند گوشت، برنج، روغن وسایر مواردی از این دست را توزیع می‌کنند جزو این طرح به حساب آمده و مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

مدیرکل تعزیرات خراسان رضوی تأکید کرد: سرفصل‌های تعریف شده برای این طرح مبارزه با گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و سایر مواردی از این دست بوده و برخورد قهری در طرح امسال از سال‌های دیگر شدیدتر است.

کریم بیان کرد: برای طرح ضیافت امسال ۳ خودروی دیگر به شعب سیار اضافه شده و در نتیجه ۳ قاضی به صورت سیار در محل حضور پیدا کرده و احکام مربوط به تخلفات را صادر می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار این است که با توجه به روند کنونی و طرح‌های موفقی که در سال‌های گذشته برگزار شده تعداد تخلفات کاهش داشته و مردم ماه رمضان آرام‌تری داشته باشند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =