طرح «ضیافت» در فروشگاه‌های «شهر ما» شهرداری مشهد اجرا می‌شود

اجرای طرح «ضیافت» در راستای تامین مایحتاج شهروندان با قیمت مناسب در ماه مبارک رمضان از ۵ خرداد تا پایان ماه مبارک رمضان در تمام فروشگاه‌های «شهرما» اجرا می‌شود؛ همچنین در ماه مبارک رمضان ساعت کار فروشگاه‌های شهرداری به صورت یکسره از ساعت ۹ الی ۲۳ خواهد بود.
طرح «ضیافت» در فروشگاه‌های «شهر ما» شهرداری مشهد اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح «ضیافت» با ارائه تخفیفات ویژه در ۲۹ فروشگاه‌های «شهر ما» خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اشاره به اینکه رسالت فروشگاه‌های شهرما تقویت اقتصاد داخلی، حذف حلقه‌های واسطه‌گری و حمایت از تولیدات ایرانی است، بیان کرد: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، محصولات و کالاهای مورد نیاز این ماه با تخفیف ویژه در ۲۹ فروشگاه «شهر ما» در قالب طرح ضیافت ارائه می‌شود.
وی افزود: ۲۳ کالا از جمله کشک، چای معمولی و کیسه‌ای، پنیر تولید داخل استان، محصولات نان قدس رضوی، بلغور گندم و جو، جو پرک و نشاسته، انواع حبوبات، نبات بسته‌بندی و سویا بسته‌بندی با ۲۰ درصد تخفیف در این طرح عرضه می‌شود.
محبی ادامه داد: انواع ماکارونی، رشته آش و فرنگی، انواع نوشیدنی، گلاب، محصولات پروتئینی انجمادی، تن ماهی و آبلیمو با ۳۰ درصد و شربت آماده و قند و آبنبات با ۱۵ درصد تخفیف در دسترس شهروندان قرار دارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: در طرح «ضیافت» شهروندان می‌توانندرب گوجه فرنگی را با ۳۵ درصد، روغن با ۱۰ درصد، پودر کیک و ژله با ۲۵ درصد، آب معدنی با ۴۰ درصد و خرما، برنج با برند «شهر ما» و همچنین تخم مرغ را نیز با قیمت مصوب ابلاغی این سازمان تهیه کنند.
محبی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای طرح «ضیافت» در راستای تامین مایحتاج شهروندان با قیمت مناسب در ماه مبارک رمضان از ۵ خرداد تا پایان ماه مبارک رمضان در تمام فروشگاه‌های «شهرما» اجرا می‌شود؛ همچنین در ماه مبارک رمضان ساعت کار فروشگاه‌های شهرداری به صورت یکسره از ساعت ۹ الی ۲۳ خواهد بود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =