عامل سرقت به عنف با “کلت قلابی” در مشهد دستگیر شد

سردار قادر کریمی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری سارق به عنف که با تهدید اسلحه از یک سوپر مارکت در مشهد سرقت کرده بود خبر داد.

سردار قادر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: غروب روز نوزدهم آذرماه فردی با تماس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره سرقت به عنف در بلوار هاشمیه مشهد خبر داد.با توجه به این که در این گزارش اعلام شده بود عامل سرقت اسلحه کلت کمری در اختیار دارد بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر و تیم‌های گشتی کلانتری هفت تیر وارد عمل شدند.

سردار کریمی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌داد عامل سرقت با ورود به سوپر مارکت مقداری کالا خرید کرده و سپس در حالی که اسلحه کلت کمری به همراه داشته با تهدید از پرداخت مبلغ خرید امتناع کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان داشت: بررسی‌های علمی کارشناسان پلیس در همان دقایق اولیه گویای این مطلب بود که اسلحه کلت استفاده شده در سرقت از سوپر مارکت قلابی است.

سردار کریمی اظهار داشت: تیم دایره تجسس کلانتری هفت تیر با تحقیقات بعدی و اقدام‌های گسترده اطلاعاتی توانستند متهم را چهره زنی و مورد شناسایی قرار دهند.

وی گفت: پلیس مخفیگاه متهم را نیز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی محل را به طور ضربتی مورد بازرسی قرار داد.در این عملیات متهم اصلی پرونده که جوانی ۲۰ ساله است و به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و فرد دیگری که ۲۴ ساله است دستگیر و ۲ قبضه چاقو و یک قبضه اسلحه کلت قلابی کشف شد. با دستورات مراجع قضائی تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =