قتل در نزاع خیابانی

 
 

 

خراسان: جوان ۲۲ساله ای که در یک نزاع خیابانی، فردی را با ضربه قمه به قتل رسانده و برادر مقتول را نیز مجروح کرده بود، دقایقی بعد از ارتکاب جرم و در حالی که قصد فرار به مکان نامعلومی را داشت، توسط مأموران انتظامی دستگیر شد.به گزارش خراسان، شرور سابقه‌داری که  با سپرده وثیقه به دادسرا آزاد شده بود، با دو جوان دیگر اختلاف پیدا کرد. این اختلاف در پی آن رخ داد که برادرزاده مقتول با متهم ارتباط داشت و آن ها قصد داشتند از ارتباط این جوان با یک فرد خلافکار جلوگیری کنند.
گزارش خراسان حاکی است، این اختلاف به حدی شدت گرفت که چند درگیری بین آن ها رخ داد. خانواده مقتول مدعی بودند که جوان ۲۲ساله که فردی شرور است، شیشه های منزل آن ها را تخریب کرده است. در پی وقوع این حادثه، مرد ۴۰ساله به همراه برادر ۳۴ساله اش تصمیم گرفتند تا جوان مذکور را پیدا کنند و از او درباره تخریب شیشه ها بپرسند.
این ماجرا ادامه داشت، تا این که بعدازظهر روز گذشته دو برادر سوار بر خودرو بودند که اسماعیل را در بولوارشهیدرستمی سوار بر موتورسیکلت دیدند و درگیری بین آن ها رخ داد. در این درگیری خونین، ناگهان جوان ۲۲ساله، قمه اش را بیرون کشید و با ضرباتی که از پشت سر به جوان ۳۴ساله زد، او را  نقش بر زمین کرد و سپس به سوی مرد ۴۰ساله حمله ور شد. او که همچنان خنجر خون آلود را در فضا می چرخاند، چهار ضربه هم به پاها و دستان مرد ۴۰ساله زد و بدین ترتیب، هر دو نفر را مجروح کرد و از محل حادثه گریخت.
به دنبال وقوع این حادثه دلخراش، شهروندان مراتب را به نیروهای امدادی اطلاع دادند که با حضور مأموران اورژانس، مجروحان این حادثه به بیمارستان امدادی انتقال یافتند، اما تلاش کادر درمانی برای نجات جوان ۳۴ساله بی نتیجه ماند و او بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت خنجر جان سپرد. دقایقی بعد با صدور دستوری از سوی سرهنگ محمد بوستانی (رئیس پلیس مشهد) خودروهای پلیس آژیرکشان وارد محل درگیری در ابتدای خیابان شهیدرستمی۲ شدند و با مشخصاتی که از شاهدان نزاع دریافت کردند، به تعقیب متهم موتورسوار پرداختند.در این عملیات پلیسی که با فرماندهی سرگرد ملکی (رئیس کلانتری مصلی) انجام شد، مأموران انتظامی با راهنمایی های قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) موفق شدند مخفیگاه متهم فراری را شناسایی کنند. مأموران که می دانستند هرگونه تأخیر در اجرای عملیات منجر به فرار متهم خواهد شد، با کسب دستور تلفنی از مقام قضایی وارد مخفیگاه  متهم شدند و او را در حالی دستگیر کردند که قصد داشت با جمع آوری لوازم شخصی به مکان نامعلومی بگریزد.به گزارش خراسان، متهم ۲۲ساله که توسط ستوان سوم محمدی به کلانتری منتقل شده بود، با حضور قاضی احمدی نژاد مورد بازجویی قرار گرفت و مدعی شد: دو برادر که سوار بر خودرو بودند از پشت سر خود را به عقب موتورسیکلت من کوبیدند که به همین دلیل درگیری بین ما آغاز شد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =