لهستان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2016 شد

 

به گزارش ایرنا از فدراسیون بین المللی والیبال، بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال در سه سطح و با حضور نمایندگان ۳۶ کشور از ۲۷خرداد ماه تا ۲۷ تیرماه ۹۵ برگزار می شود.
در سطح یک این رقابت ها ۱۲ تیم حضور دارند و پس از پایان مرحله مقدماتی یا بین قاره ای، تیم میزبان فینال به همراه ۵ تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.
ایتالیا، استرالیا، آمریکا، ایران، آرژانتین، برزیل ، بلژیک ، بلغارستان ، فرانسه ، روسیه ، صربستان و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ هستند.
بر اساس تصمیم کمیته اجرایی فدراسیون بین المللی والیبال کشور لهستان مرحله نهایی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال از ۲۲ تا ۲۶ تیرماه ۹۵ (۱۳ تا ۱۷ جولای ۲۰۱۶) به میزبانی لهستان برگزار خواهد شد.
این درحالیست که مرحله مقدماتی یا بین قاره ای این رقابت ها در ۱۲ تیرماه ۹۵(سوم جولای ۲۰۱۶) به پایان می رسد.
با توجه به بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو ، فدراسیون بین المللی والیبال تصمین گرفته برای جلوگیری از تداخل این رقابت ها و فرصت آماده سازی تیم های شرکت کننده در بازی های المپیک مسابقات لیگ جهانی را به صورت فشرده برگزار کند.

**
فدراسیون والیبال ایران همچنین در خبری از دعوت محمدرضا داورزنی از سوی آری گراسا رییس فدراسیون بین المللی والیبال به کنگره جهانی این رشته ورزشی خبر داده است..
سی و پنجمین کنگره فدراسیون بین المللی والیبال (۱۳ و ۱۴ ) مهرماه ۹۵ (پنجم و ششم اکتبر ۲۰۱۶) در کشور آرژانتین برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =