مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ در مشهد برای نوسازی اقدام کنند

تاکسی اینترنتی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ برای نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم در ارتباط با نوسازی تاکسی اظهار کرد: ثبت‌نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده تولیدشده در سال ۱۳۸۶ از تابستان امسال آغاز شده و مالکان تاکسی‌های مدل این سال که هنوز در طرح نوسازی تاکسی‌ها ثبت‌نام نکرده‌اند، با توجه به اینکه پس از مهلت مقرر با آن‌ها مطابق قانون برخورد می‌شود، باید هرچه سریع‌تر در این طرح ثبت‌نام کنند.

وی افزود: در صورت عدم نوسازی تاکسی با آن‌ها به‌صورت قانونی برخورد می شود به‌گونه‌ای که از تردد تاکسی‌های فرسوده جلوگیری و پروانه تاکسیرانان نیز لغو می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام‌نویسی و انجام فرآیند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح شامل ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات با سود ۱۶ درصد،۵۰ میلیون ریال ارزش گواهی اسقاط و ۵ میلیون ریالی که برای خودروی اسقاط شده لحاظ شده، استفاده کنند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =