نخستین دوره مسابقات بین‌المللی بومی و محلی کشور در مشهد برگزار می‌شود

بازی بومی و محلی

رئیس هیئت ورزش‌های بومی و محلی خراسان‌رضوی گفت: نخستین دوره مسابقات بین‌المللی بومی و محلی کشور تحت عنوان جام ریاست جمهوری از ۸ تا ۱۱ شهریور ماه در مشهد برگزار می‌شود.

محمدرضا خوش‌باطن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: نخستین دوره مسابقات بین‌المللی بومی و محلی کشور تحت عنوان جام ریاست جمهوری از ۸ تا ۱۱ شهریور ماه در مشهد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات در دوبخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود و تاکنون حضور ۱۲ تیم از اقوم ایرانی، دو تیم از خراسان‌رضوی، یک تیم از مشهد و حضور ۵ تیم خارجی در این مسابقات قطعی شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های بومی و محلی خراسان‌رضوی گفت: در ادامه برنامه‌های سال جاری المپیاد بازی‌های بومی و محلی خانوادگی روستائیان خراسان‌رضوی را در برنامه داریم که این مسابقات در حال برگزاری بوده و تا تیر ماه ادامه خواهد داشت.

خوش‌باطن با بیان این که در المپیاد بازی‌های بومی و محلی خانوادگی روستائیان خراسان‌رضوی ۷۰ بخش شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: همچنین بعد از المپیاد روستائیان، المپیاد بازی‌های بومی و محلی نوجوانان دختر و پسر استان را با حضور ۷۰ بخش برگزار خواهیم کرد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =