نشست ۲ ساختمان مسکونی و سوختن یک مغازه در مشهد

افسرنگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: نشست ۲ ساختمان مسکونی و حریق واحد تجاری آتش نشانان را به محل حوادث کشاند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی آتش نشانی مشهد، مرتضی باقری با اشاره به اینکه نشست ۲ ساختمان مسکونی و حریق واحد تجاری آتش نشانان را به محل حوادث کشاند، در تشریح جزییات این خبر افزود: بامداد امروز، حادثه نشست همزمان ۲ باب منزل مسکونی ویلایی به سازمان اعلام و آتش نشانان ایستگاه شماره دوم  به محل حادثه واقع در خیابان سرخس در مشهد اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این ساختمان‌ها به علت نامعلومی دچار نشست شده و دیوارها ترک خورده بود، اضافه کرد : در پی این نشست، لوله‌های آب یکی از این منازل نیز شکسته و دچار آب افتادگی شده بود.

افسرنگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد افزود: با حضور شرکت آب مشکل ترکیدگی لوله‌ها رفع شد، ۹ نفر نیز که داخل این دو ساختمان بودند، به بیرون منتقل شدند، این حادثه خسارت جانی نداشت، با پلمپ این دو ساختمان و تحویل به پلیس ساختمان، عملیات پایان یافت.

باقری با اشاره به در دست بررسی بودن این حادثه، از وقوع حریق در یک واحد تجاری دقایقی پس از این حادثه خبر داد و گفت: یک مغازه چوب فروشی و الوار در سه راه کاشانی به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شده، همه این مغازه زیر آتش رفته بود.

وی با اشاره به وجود اتصالی شدید برق در این مغازه ، ادامه داد : با تلاش آتش نشانان و شکستن قفل درب این واحد تجاری حریق به سرعت مهار و از سرایت آن به چوب فروشی های مجاور جلوگیری شد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یک =