همه فیلم‌های جشنواره فجر در مشهد اکران می‌شود

مراسم قرعه‌کشی سی‌و‌ششمین دوره جشنواره فیلم فجر

افشین تحفه‌گر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر امسال در مشهد از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با تهران در مشهد مقدس نیز برگزار خواهد شد و کلیات برگزاری جشنواره در مشهد نهایی شده است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: امسال به تعداد روزهای اکران فیلم‌ها در مشهد، ۵ روز اضافه شده و در هر سالن، روزانه سه سانس اکران خواهد شد و در مجموع ۶ سانس اکران روزانه داریم.

تحفه‌گر در مورد مشخص شدن سینماهای محل اکران فیلم‌های امسال جشنواره فیلم فجر در مشهد نیز گفت: پردیس هویزه یکی از گزینه‌ها است و با توجه به سوابق و پیشینه‌ای که پردیس سینمایی هویزه دارد و خدمات خوبی که دارد احتمال بالایی برای اکران فیلم‌ها در این پردیس وجود دارد. 

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد سال گذشته سینمای اصغرزاده تجربه مناسبی برای اکران نبود بیان کرد: موافق این مسئله نیستم، سینمای اصغرزاده تجربه خوبی هم از حیث تصویر و صدا و خدماتی که به مردم داد بود، در روزهای پایانی جشنواره سال گذشته امکان ارائه بلیت نداشتیم زیرا صندلی‌ها پر بود و این سینما، مخاطب خود را پیدا کرده بود.

معاون هنری ارشاد خراسان رضوی ادامه داد: این سینما، در فضا و موقعیت مکانی مناسبی قرار دارد و می‌تواند یکی از سالن‌هایی باشد که بخشی از شهر را پوشش دهد منتهی نگاه ما این است که این جشنواره در نقاط مختلف شهر توسعه پیدا کند.

تحفه‌گر تصریح کرد: امسال تمامی فیلم‌های جشنواره فجر در مشهد اکران می‌شود و از این نظر دغدغه‌ای نداریم. همچنین برای پوشش بهتر رسانه‌ها در نظر داریم جلسه‌ای هم اندیشی با حضور اصحاب رسانه برگزار کرده و تمهیدات لازم برای برگزاری بهتر جشنواره را به خود آن ها بسپاریم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =