هیجان تماشاگران با نام دژاگه و آزمون/ تعداد زیاد عمانی‌ها دردسرساز شد + عکس

دیدار تیم‌های فوتبال ایران و هند

در حاشیه دیدار ایران و عمان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان توسط تماشاگران تشویق شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات در حالی از ساعت ۱۹ امروز(سه شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که تماشاگران هنوز مانند دیدار قبلی از تیم ملی حمایت نکردند.

*۳۰ دقیقه پیش از آغاز مسابقه حدود ۱۲ هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند که این تعداد نسبت به دیدار گذشته کمی کمتر است. البته با توجه به رایگان شدن بازی این احتمال می‌رود طبقه پایین ورزشگاه آزادی تا آغاز بازی پر شود.

*بازیکنان تیم ملی از ساعت ۱۸:۱۵ در زمین مسابقه حضور یافتند و به تمرین پرداختند. بازیکنان ذخیره نیز در قسمت دیگری از زمین به بازی آقاوسط پرداختند.

*پس از اعلام شدن ترکیب تیم ملی مجری حاضر در ورزشگاه ترکیب را برای تماشاگران خواند و حاضران در ورزشگاه نیز به تشویق بازیکنان تیم ملی پرداختند. این در حالی بود که پس از اعلام نام اشکان دژاگه و سردار آزمون شور و هیجان تماشاگران بیشتر شد.

* علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به همراه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون این بار برخلاف بازی گذشته زودتر خود را به ورزشگاه رساندند. کفاشیان مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت و با دست تکان دادن به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

*در جلسه هماهنگی پیش از آغاز بازی که روز گذشته برگزار شد، عمانی‌ها برای حضور ۵ نفر در VVIP هماهنگ کرده بودند که امروز تعداد آنها زیاد شد. حراست ورزشگاه آزادی نیز با حضور تعداد مازاد مخالفت کرد تا عمانی‌ها خواستار احترام بیشتری شوند، اما حراست ورزشگاه اعلام کرد نمی‌تواند برخلاف هماهنگی کار کند، چون معاون اول رئیس جمهور امروز قرار است به ورزشگاه بیاید. حراست ورزشگاه به عمانی‌ها اعلام کرد فقط رئیس فدراسیون و سفیر این کشور به همراه همراهان‌شان می توانند در VVIP مستقر شوند.

*به هنگام ورود بازیکنان تیم عمان به ورزشگاه تماشاگران با به صدا درآوردن سوت و شیپور و تکان دادن پرچم ایران از آنها استقبال کردند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =