واکنش رامبد جوان به حوادث تروریستی تهران

  اخبار فرهنگی  ,خبرهای  فرهنگی , رامبد جوان

 رامبد جوان با اشاره به حوادث تروریستی تهران اظهار کرد: ما موظف هستیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم و در کنار هم هستیم.

 به گزارش ایسنا، رامبد جوان در ابتدای برنامه شب گذشته (۱۸ خرداد) «خندوانه» در بخشی ضبط‌شده با اشاره به حوادث تروریستی تهران گفت: ما با وجود اینکه آزرده‌ایم، از این اتفاق اعلام تنفر می‌کنیم و عزادار هستیم، موظفیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم، در کنار هم هستیم، نمی‌ترسیم و شادی می‌کنیم و این نشان‌دهنده روح زندگی در مردم ایران است.

سازنده و مجری برنامه «خنداونه» گفت: آرزو می‌کنیم که روح شهدای حادثه تروریستی تهران قرین رحمت الهی قرار بگیرد و آمرزیده شود. برای خانواده‌های آنها نیز آرزوی سلامتی و صبر می‌کنیم. ما مردم ایران بار اولمان نیست که در برابر اتفاقاتی تا این اندازه بد قرار می‌گیریم. ایران شهید زیاد داده است. ولی اصولا در همه این اتفاق‌هایی که افتاده ما همیشه کنار هم ایستاده‌ایم و به این اتفاق‌ها نشان داده‌ایم که ما در کنار هم هستیم.

او همچنین با اشاره به برنامه‌ «خنداونه» در شب اتفاقات تروریستی تهران، اظهار کرد: متاسفانه در برنامه شب گذشته نتوانستیم این بخش را ضبط و تقدیم شما کنیم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =