ورود ۵ هزار تن میوه به سردخانه‌های خراسان رضوی در قالب تنظیم بازار

مشهد|ورود 5 هزار تن میوه به سردخانه‌های خراسان رضوی در قالب تنظیم بازار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با موضوع تامین مایحتاج شب عید با تاکید بر ضرورت تامین و ذخیره سازی اقلام مورد نیاز شب عید در استان اظهار داشت: دستگاه‌های ذی‌ربط استان در اسرع وقت نسبت به این مهم اقدام کنند تا مردم برای تامین مایحتاج خود با مشکل مواجه نشوند.

وی با اشاره به این که حدود پنج هزار تن میوه تنظم بازاری پرتقال و سیب وارد سردخانه های استان شده است؛ افزود: روند کاهشی در بعضی از کالاهای مصرفی و از سویی آمادگی توزیع گوشت گوساله منجمد با قیمت ۲۳۵۰۰ تومان، مرغ منجمد با قیمت ۶۲۰۰ تومان و برنج؛ بیانگر آمادگی خراسان رضوی برای استقبال از زائران در آستانه سال جدید است.

ضرورت نظارت مستمر و مداوم بازرسان بر قیمت‌ها و کیفیت اقلام مورد عرضه در بازار به ویژه در ایام پایانی سال از دیگر موارد مورد تاکید رسولیان در این جلسه بود.

سرپرست حوزه امور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی همچنین بر لزوم اطلاع رسانی مناسب زمان و محل‌های توزیع اقلام مورد نیاز شب عید به مردم، تقویت نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان و سودجویان تاکید کرد.

اطلاعات مشاغل مشهد

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =