وقوع 4 حادثه واژگونی در خراسان‌رضوی در چند ساعت اخیر

خبرگزاری فارس: وقوع 4 حادثه واژگونی در خراسان‌رضوی در 4 ساعت اخیر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌رضوی از وقوع ۴ حادثه واژگونی در این استان در چند ساعت اخیر خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد و به نقل از جمعیت هلال احمر خراسان‌رضوی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌رضوی از وقوع ۴ حادثه واژگونی در این استان در ۴ ساعت اخیر خبر داد.

اسماعیل بهمن‌آبادی اظهار داشت: نخستین حادثه در ساعت ۹:۴۲  امروز یک دستگاه خودروی پراید در کیلومتر ۴۰ محور تربت جام – فریمان به علت سرعت بالا واژگون شد.

وی افزود: در ساعت ۹:۴۳ شاهدان عینی با سامانه تلفنی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفتند و در مدت زمان ۷ دقیقه خود را به محل حادثه رساندند و اقدامات درمانی را در مدت زمان ۵۰ دقیقه انجام دادند و این عملیات در ساعت ۱۰:۵۰ به پایان رسید.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌رضوی تعداد مصدومان این سانحه را ۶ نفر اعلام کرد و گفت: ۵ نفر از مصدومان این حادثه توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و یک نفر دیگر نیز توسط نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به بیمارستان سجادیه تربت جام منتقل شدند.

بهمن‌آبادی درباره دومین حادثه که در محور خواف – رشتخوار به وقوع پیوست، گفت: در ساعت ۱۰:۵۵ امروز یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه موتور سیکلت در کیلومتر ۴۰ محور خواف – رشتخوار به علت برخورد کرد.

وی افزود: در ساعت ۱۱:۰۳ شاهدان عینی با سامانه تلفنی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفتند و در مدت زمان ۷ دقیقه خود را به محل حادثه رساندند و اقدامات درمانی را در مدت زمان یک ساعت و ۵۰ دقیقه انجام دادند و این عملیات در ساعت ۱۳ به پایان رسید.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تعداد مصدومان این سانحه را ۲ نفر اعلام کرد و گفت: مصدومان این حادثه توسط نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف منتقل شدند.

بهمن‌آبادی واژگونی سواری سمند به علت ترکیدگی لاستیک در محور درگز – قوچان را به عنوان سومین حادثه ذکر کرد و گفت: در ساعت ۱۳:۲۵  امروز یک دستگاه خودروی سمند در کیلومتر ۸۰ محور درگز – قوچان به علت ترکیدگی لاستیک واژگون شد.

وی افزود: در ساعت ۱۳:۳۰ شاهدان عینی با سامانه تلفنی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفتند و در مدت زمان ۵ دقیقه خود را به محل حادثه رساندند و اقدامات درمانی را در مدت زمان یک ساعت و ۲۵ دقیقه انجام دادند و این عملیات در ساعت ۱۴ به پایان رسید.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تعداد مصدومان این سانحه را ۲ نفر اعلام کرد و گفت: مصدومان این حادثه توسط نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مورد مداوا قرار گرفتند که یکی از آنها به صورت سرپایی مداوا شد و دیگری پس از مداوای اولیه توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شد.

بهمن‌آبادی چهارمین حادثه را واژگونی یک دستگاه خودرو ال۹۰ در ساعت ۱۲:۴۰ اعلام کرد وگفت: این سانحه در کیلومتر ۳۵ محور بجستان – فیض‌آباد رخ داد و نیروهای عملیاتی و امدادی در ساعت ۱۲:۴۵ و بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه به محل اعزام شدند و در ساعت ۱۲:۵۸ در محل حاضر شدند.

وی تعداد نیروهای عملیاتی امدادی اعزامی به محل حادثه مذکور را ۳ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد مصدومان ۴ نفر بوده که یک نفر از آن‌ها توسط جمعیت هلال احمر و یک نفر نیز با کمک اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند و ۲ مصدوم دیگر نیز به‌صورت سرپایی مورد مداوا قرار گرفتند و این عملیات پس از گذشت در ساعت ۱۳:۴۰ به پایان رسید.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 12 =