چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد برگزار می‌شود

عباس آخوندی وزیر مسکن در بیست و چهارمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی

چهارمین همایش فناور‌ی‌های نوین صنعت ساختمان با رویکرد توسعه پایدار و فناوری‌های نوین ساختمان ۴ بهمن ماه امسال در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به‌نقل از روابط‌عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان‌رضوی، محمدرضا مهردوست اظهار داشت: این همایش با محوریت اقتصاد و توسعه، شهر پایدار، ساختمان پایدار، اقتصاد، انرژی و مدیریت در بهینه‌سازی مصرف انرژی، هوشمندسازی ساختمان و آسیب شناسی موانع اجرائی استفاده از فناوری‌های نوین صنعت ساختمان برگزار می‌شود.

مدیر دبیرخانه دائمی همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان افزود: این همایش با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر، مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها، شهرداران و معاونان شهرسازی و معماری شهرداری‌ها و بیش از یک‌هزار نفر از اعضاء سازمان نظام  مهندسی ساختمان، اعضای سازمان نظام کاردانی، انبوه‌سازان مسکن و ساختمان کشور، مدیران و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی مرتبط به صنعت ساختمان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای مهندسان هفت رشته ساختمانی امتیاز ارتقاء پایه اشتغال به کار در نظر گرفته شده است.

به گفته مهردوست در حاشیه این همایش نمایشگاه ساختمانی محصولات استاندارد عرضه خواهد شد و همچنین برگزاری کارگاه آموزشی، نشست‌های علمی و تخصصی، سخنرانی و ارائه مقالات رسیده به دبیرخانه همایش در زمینه‌های صنعتی‌سازی و فناورهای نوین صنعت ساختمان و مصالح نوین از جمله برنامه‌های این همایش خواهد بود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =