کاظمی: باید نقاط ضعف و قوت سیاه‌جامگان را پیدا کنیم/شناخت خوبی از سایپا داریم

فرهاد کاظمی

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: شناخت خوبی از تیم سایپا داریم ولی شناخت تیم خود از همه نکات مهم‌تر است که بتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس, فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا و سیاه‌جامگان که در هئیت فوتبال خراسان‌رضوی برگزار شد، اظهار داشت: شناخت خوبی از تیم سایپا داریم ولی شناخت تیم خود از همه نکات مهم‌تر است که بتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنیم.

وی افزود: ما نتوانستیم بازیکنانی که لازم داشتیم را به خدمت بگیریم و سعی داریم با جذب بازیکنان آماده داخلی یا خارجی بتوانیم نقاط ضعف خود را بهبود ببخشیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان بیان کرد: از بازیکنان تیم خود بسیار تشکر می‌کنم که زحمات بسیار زیادی در بازی‌های گذشته کشیده‌اند و ما برای آماده شدن و بهتر شدن شرایط تیمی نیاز به زمان داریم.

کاظمی در رابطه با بازیکنان مورد نیاز گفت: ما در پست دفاع راست نیاز به تقویت داریم و با توجه به وضعیت مالی باشگاه بازیکنان که در دسترس باشند را به خدمت خواهیم گرفت.

وی در رابطه با بازیکنان مدنظرش افزود: بازیکنانی خارجی از کشورهای کامرون و برزیل مد نظر داریم و امیدواریم بتوانیم جذبشان کنیم.هادی عقیلی نیز در صورت ایجاد شرایط مناسب امیدوار به جذب او هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان همچنین در رابطه با تاکتیک تیمی بیان کرد: ما بیشتر روی کار تهاجمی تمرین کرده‌ایم و روی ضد حمله هنوز تنواسته‌ایم به آمادگی کامل برسیم و زمان و افرادی که مد نظر ما است که با تاکتیک ۳-۴-۳ هماهنگ باشند را هنوز نداریم ولی امیدواریم به شرایطی که مد نظر است برسیم.

وی در رابطه با مصدومان گفت: محمدرضا خانزاده مصدومیت جزئی در همسترینگ دارد که امیدواریم به بازی‌های آینده برسد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در رابطه با مهاجمان تند و تیز تیم سایپا گفت: ما تدابیر لازم را برای این بازی در نظر می‌گیریم و نگرانی خاصی را برای این بازی نداریم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =