کاپیتان تیم فوتبال پدیده: امیدوارم برابر اسپانیا یک «تساوی خوب» کسب کنیم

جام‌جهانی 2018|کاپیتان تیم فوتبال پدیده: امیدوارم برابر اسپانیا یک «تساوی خوب» کسب کنیم

رضا ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به بازی تیم ملی ایران برابر مراکش اظهار داشت: بچه‌ها در بازی نخست تلاش زیادی کردند و مزد تلاش را گرفتند و فکر می‌کنم اکثر ما ناامید بودیم اما این را بچه‌های تیم ملی به امید تبدیل کردند و لذت بالایی داشت که روی زحمت به ثمر نشست.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده ادامه داد: امیدوارم که برابر اسپانیا هم بچه‌ها بتوانند این روند را دنبال کنند و یک روند منطقی داشته باشند اما مشکلی که وجود دارد این است که در میان تمام تیم‌های مدعی که تاکنون بازی کرده‌اند اسپانیا بهتر بازی کرد و از همه تیم‌ها منسجم‌تر بود و بازی سختی است و امیدوارم از فشار دقایق ابتدایی بیرون بیایند.

ناصحی بیان کرد: به‌هرحال ما ۶ امتیاز پیش رو داریم و شاید با کسب یک امتیاز دیگر صعود کنیم و این امید را بازیکنان ایجاد کردند و بنظر من نتیجه‌گیری برابر اسپانیا خوش بینانه است اما برابر پرتغال می‌توانیم نتیجه بگیریم. بین بچه‌‌ها روحیه خوبی شکل گرفته و امیدواری برای نتیجه گرفتن هست و امیدوارم در این بازی این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم یک مساوی خوب برابر اسپانیا بگیریم زیرا صعود ما را تضمین می‌کند اما پیش بینی برد ایران خیلی خوش بینانه است. اگر اسپانیا در فرم خوبی نبود می‌شد حتی امیدوار به برد ایران بود.

نوشته های مرتبط

2 نظر

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 7 =