۳۲۹ موسسه غیرتجاری در استان خراسان رضوی به ثبت رسید

رحمتی زاده

مدیرکل ثبت اسناد خراسان رضوی گفت: ۳۲۹ موسسه غیرتجاری در استان خراسان رضوی به ثبت رسید.

غلامرضا رحمتی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: در پی نپذیرفتن دادخواست مهریه از سوی محاکم و رسیدگی این خواسته به وسیله شعبه‌های اجرای ثبت اسناد و املاک طی یک سال اخیر تعداد طلاق‌ها در سطح استان خراسان رضوی روند کاهشی پیدا کرده است.

وی افزود: در این مدت ۵۶ هزار و ۳۰ واقعه ازدواج در سطح استان خراسان رضوی به ثبت رسیده که نسبت به عدد ۶۲ هزار و ۷۰۵ واقعه ازدواج مدت مشابه سال قبل ۱۰.۶۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی افزود: در ۱۱ ماهه اول امسال ۳ هزار و  ۳۷  اجراییه صدور چک بلا محل در شعبه‌های اجرای ادارات ثبت اسناد و املاک صادر شده که نسبت به عدد یک هزار و ۳۷۰ مورد اجرائیه مدت مشابه سال قبل ۱۲۲ درصد افزایش داشته است.

رحمتی زاده افزود: در این مدت ۳ هزار و ۴۰۱ شرکت تجاری و ۳۳۸ شرکت تعاونی در استان خراسان رضوی در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری استان به ثبت رسیده که به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵.۳۹ و یک درصد رشد داشته است. همچنین تعداد ۳۹۲ موسسه غیر تجاری در سال جاری به ثبت رسیده که نسبت به تعداد ۳۶۳ موسسه غیر تجاری ثبت شده در مدت مشابه سال قبل، افزایش ۸ درصدی را نشان می دهد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 17 =