16سالن جدید ورزشی با همکاری سپاه در حاشیه شهر مشهد به بهره‌برداری رسید

سالن ورزشی

۱۶ سالن جدید ورزشی با همکاری سپاه در حاشیه شهر مشهد به بهره‌برداری رسید.

احمد پیراسته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل از ابتدا در دستور کار تیم جدید شهرداری مشهد قرار داشته و در مدت حدود دو سالی که کار تحویل گرفته شده است، اقدامات بسیار زیادی در این حوزه صورت گرفته است.

رئیس حوزه شهردار مشهد مقدس بیان کرد: در حال حاضر خطوط بی.‌آر‌.تی و تندرو در شهر مشهد فعال هستند و از سوی دیگر شاهد بودیم که با حضور رئیس‌جمهور مراسم بهره‌برداری از توسعه خط یک قطار شهری مشهد و اتصال آن به فرودگاه مشهد به‌عنوان نخستین شهر در کشور صورت گرفت.

پیراسته گفت: علاوه بر این خط ۲ قطار شهری مشهد‌مقدس براساس برنامه ریزی صورت گرفته در سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد و در تلاش هستیم تا به‌زودی کلنگ‌زنی خط ۳ قطار شهری مشهد را انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۱۵ واگن قطار خطوط قطار شهری مشهد مقدس تا پایان امسال وارد مشهد می‌شود.

رئیس حوزه شهردار مشهد با اشاره به اینکه شهرداری مشهد در حوزه مسائل حاشیه شهر اولویت را با مسائل فرهنگی قرار داده است تاکید کرد: در این راستا اعتبارات مختلفی از سوی شهرداری مشهد به حاشیه شهر اختصاص داده شده و می‌توان گفت این مسئله بیشتر از توان و همچنین تعهدات شهرداری مشهد بوده است.

پیراسته گفت: همچنین شهرداری مشهد با همکاری سپاه امام رضا(ع)، ساخت سالن و سوله‌های ورزشی در دستور کار قرار گرفته و در مدت یک سال از این تفاهم نامه ۱۶ سالن جدید به ظرفیت حاشیه شهر مشهد افزوده شد.

وی افزود: همکاری متقابل در این زمینه به این شکل که شهرداری مشهد زمین را تامین می‌کند و از سوی دیگر در بحث ساخت و ساز سپاه پاسداران ورود داشته است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفده =