2 پارکینگ طبقاتی در هسته مرکزی مشهد مقدس احداث می‌شود

پارکینگ طبقاتی

مدیرعامل سازمان ترافیک شهرداری مشهد مقدس گفت: به‌منظور کاهش مشکلات پارک در محدوده احمدآباد، دو پارکینگ طبقاتی در ابتدای خیابان دکترا و خیابان پرستار احداث می‌شود.

مهدی امامی میبدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در پاسخ به درج گزارش مردمی «شهرداری مشهد مشکل پارکینگ هسته مرکزی شهر را برطرف کند» اظهارداشت: با توجه به افزایش وسایل نقیه شخصی در سطح شهر مشهد و کمبود جای پارک در خیابان‌ها و معابر اصلی پارکینگ‌های طبقاتی در سطح شهر مشهد احداث شده است که به منظور کاهش مشکلات پارک در محدوده احمدآباد، دو پارکینگ طبقاتی در ابتدای خیابان دکترا و خیابان پرستار احداث خواهد شد.

وی افزود: شهرداری از ایجاد مطب پزشکان در خیابان احمدآباد و دکتری نمی‌تواند جلوگیری کند و تبصره قانونی از دانشگاه علوم پزشکی دارند اما از آنجایی که این مطب‌ها در مناطق مسکونی ایجاد شده؛ با کمبود جای پارک، ترافیک و مشکل عبور و مرور روبه رو هستیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد خاطرنشان کرد: در خیابان احمدآباد برای مدیریت پارک با مجوز شورای ترافیک شهرستان، استان و شورای اداری کشور طرح «الیت» را اجرا می‌کنیم که کمتر از نیم ساعت پارک رایگان و پارک ساعتی تصاعدی محاسبه می‌شود.

وی تصریح کرد: توقف دوبل در خیابان احمدآباد و کاربری‌های مطب پزشکان از مهمترین معضلات جای پارک در خیابان احمدآباد است.

امامی عنوان کرد: ساخت این پارکینگ‌های طبقاتی به مناطق شهرداری واگذار شده و پروسه‌ای ۱۲ ماهه را سپری خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =