اخبار

دمای هوا در خراسان رضوی ۳ درجه کاهش می‌یابد

مشهد ـ کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی امروز و فردا نیز دمای هوا در سطح خراسان رضوی کاهش نسبی خواهد یافت و به طور میانگین شاهد کاهش سه درجه ای دما در نواحی مختلف خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سارا حکمی اظهار کرد: وضعیت جوی استان از اواسط هفته جاری ناپایدار شده است که بنا بر تحلیل نقشه‌های هواشناسی این وضعیت همچنان ادامه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی خراسان رضوی افزود: این وضعیت موجب تداوم بارش‌های پراکنده و وزش باد به نسبت شدید در نواحی مختلف به خصوص مناطق شمالی خراسان رضوی می‌شود.

وی افزود: ناپایداری جوی در روز گذشته، موجب بارش‌های رگباری در شهرستان‌های قوچان، درگز، کلات، سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه شد و همچنین وقوع توفان با سرعت ۹۷ کیلومتر در سبزوار را در پی داشت.

حکمی گفت: طی امروز و فردا نیز دمای هوا در سطح استان کاهش نسبی خواهد یافت و به طور میانگین شاهد کاهش سه درجه‌ای دما در نواحی مختلف خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی خراسان رضوی افزود: دمای کنونی هوای شهر مشهد ۲۴ درجه سلسیوس است و پیش بینی می‌شود دمای هوادر این کلانشهر امروز در گرم‌ترین ساعات با کاهش چهار درجه‌ای نسبت به روز گذشته به ۲۷ درجه سلسیوس برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا