سایت کنفرانس آموزش‌های ریاضی ایران رونمایی شد

ریاضیات

دبیر اتحادیه انجمن‌ علمی-آموزشی معلمان ریاضی ایران گفت: سایت کنفرانس آموزش‌های ریاضی ایران رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، خلیل شکوریان ظهر امروز در نشست شورای نمایندگان اتحادیه انجمن‌های علمی-آموزشی معلمان ریاضی ایران اظهار داشت: این اتحادیه از سال ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده که این جلسه بیست و چهارمین جلسه این اتحادیه است.

وی تصریح کرد: انجمن‌های ریاضی فعالیت خود را از سال ۷۰ در کشور آغاز کرده‌اند و استان‌هایی که در تشکیل این انجمن‌ها پیشتاز بوده‌اند برای هماهنگی تلاش کردند تا این اتحادیه شکل بگیرد.

دبیر اتحادیه انجمن‌ علمی-آموزشی معلمان ریاضی ایران گفت: اتحادیه معلمان ریاضی علاوه بر فعالیت‌های داخلی در بخش‌های عمومی نیز اقداماتی انجام داده‌که از جمله آنها امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه فرهنگیان است.

شکوریان خاطرنشان کرد: این اتحادیه نیز در جلسه سازمان فرهنگی یونسکو که اخیرا در ارتباط با ارتقای منزلت معلمان اتحادیه برگزار شد، شرکت کرده است. 

وی اظهار داشت: از اهداف این  اتحادیه استفاده از فضای مجازی است که بر این اساس سایت کنفرانس آموزش‌های ریاضی ایران را تاسیس کرده است و نشریه اتحاد این انجمن را نیز به‌صورت مجازی منتشر می‌کنیم.

دبیر اتحادیه انجمن‌ علمی-آموزشی معلمان ریاضی ایران گفت: انجمن باید در حوزه ابتدایی فعالیت خود را بیشتر کند و به این حوزه توجه بیشتر داشته باشد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =