چرا مردم ناعادلانه من را قضاوت می‌کنند؟ / به من فحش و ناسزا گفته‌اند!

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری پس از انتشار مصاحبه خود با خبرگزاری میزان از بازتاب های این مصاحبه سخن گفت و از قضاوت های سطحی و زود هنگام مردم گله کرد.

آتنه فقیه نصیری در گفت و گو با میزان در خصوص مصاحبه اخیری که با خبرگزاری میزان داشته و با رفتار عجیب کاربران مواجه شده است گفت: پس از بازنشر مصاحبه ام درباره اینکه هیچگاه برای معالجه بیماری ام حاضر به ترک ایران نیستم، در صفحه اینستاگرامم با فحش و ناسزاهای بسیاری از سوی برخی کاربران در  روبرو شدم که روح مرا بسیار آزرده کرد.
 
وی ادامه داد: از مردم درخواست می کنم به متن خبر دقت کنند وبا بسنده کردن به تیتر یک خبر شروع به قضاوت درباره افراد و پس از آن فحاشی نکنند.
 
فقیه نصیری افزود: نکته‌ای که من درباره بیماری ام (ام اس)  اعلام کردم این بود که بیماری من به طور کامل از طرف خودم و خانواده ام در حال کنترل است و چون در شرایط خوب و محیطی آرام زندگی می کنم دیگر لازم نمیبینم که بخواهم برای معالجه به آمریکا یا دیگر کشورهایی که می توانند من را معالجه کنند سفر کنم.

وی خاطرنشان کرد: چرا برخی چنین رفتاری می کنند، بعد از انتشار مصاحبه من را نفرین می کنند و خانواده ام بسیار از این اتفاق ناراحتند و همه ما از این واکنش ها بهم ریخته ایم، خواهش می کنم این کار را نکنید و لطفا به هم احترام بگذاریم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − دو =