کاظمی از امروز در تمرینات سیاه‌جامگان حاضر می‌شود/ به بازیکنان به‌جای پول، آپارتمان می‌دهیم

محمدرضا عباسی

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان گفت: مشکل اصلی باشگاه بحث نقدینگی است و نمی‌توانیم به پول برسیم، به همین دلیل مِلک به بازیکنان واگذار خواهیم کرد.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس درباره علت خداحافظی فرهاد کاظمی اظهار داشت: آقای کاظمی از تیم خداحافظی نکرده است، اما به‌دلیل اینکه از بازی تیم در اهواز رضایت نداشتند، با بازیکنان قهر کرده بودند تا این حرکت تلنگری برای ارائه بازی بهتر باشد.

وی افزود: بازیکنان نیز با کاظمی تماس گرفتند و از وی عذرخواهی کردند و قول داده‌اند در بازی‌های آینده جبران کنند، روز گذشته تمرینات ریکاوری انجام شد و امروز نیز تمرینات اصلی خود را با حضور فرهاد کاظمی برگزار می‌کنند.

عباسی در رابطه با مشکلات مالی تیم سیاه‌جامگان تصریح کرد: مشکلات مالی کل فوتبال را تحت الشعاع قرار داده و نمی‌توان آن را به باشگاه سیاه جامگان نسبت داد، در حال حاضر باشگاه‌های صنعتی مانند سیاه نفت، سپاهان، ذوب آهن نیز با مشکلات مالی روبه‌رو هستند  و باشگاه سیاه جامگان به عنوان باشگاهی خصوصی مستثنی از این موضوع نیست.

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان خراسان عنوان کرد: مشکل اصلی باشگاه سیاه جامگان بحث نقدینگی است و نمی‌توانیم به پول برسیم به همین دلیل مِلک به بازیکنان واگذار خواهیم کرد، خوشبختانه با رضایت بازیکنان امروز قرارداد این کار منعقد شده و به جای مبلغ قرار داد به بازیکنان ملک واگذار کرده‌ایم.

وی افزود: کاظمی و کرمانی نیز از ابتدای فصل مبلغی دریافت نکرده‌اند و آقای شاهرودی نیز تنها ۱۰ میلیون تومان دریافت کرده است.

عباسی درباره حضور پیدانکردن شاهرودی در تمرینات تیم گفت: در تمرینات حضور آقای کاظمی الزامی است و حضور شاهرودی در تمرینات بستگی به نظر کاظمی دارد و کادر فنی زیر نظر کاظمی مدیریت می‌شوند.

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان خاطرنشان کرد: از ابتدای نیم فصل هفت بازی برگزار کردیم که ۱۱ امتیاز کسب کردیم،  اگر میانگین بازی‌های فصل از ابتدای سال با همین روال پیش می‌رفتیم  امروز جز تیم‌های تک رقمی و بالای جدول بودیم و با تغییراتی که در نیم فصل داشتیم، بازی‌های خوبی را در ادامه فصل خواهیم داشت.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =