افزایش ساعات بازدید موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی در تعطیلات نوروز۱۳۹۷

مشهد|افزایش ساعات بازدید موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی در تعطیلات نوروز1397

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدسبه نقل از آستان نیوز، جواد درسوئی از افزایش ساعات بازدید از این گنجینه‌ها در تعطیلات عید نوروز خبر داد.

درسوئی تصریح کرد: هم‌زمان با فرا رسیدن سال جدید و افزایش حضور زائران در حرم مطهر رضوی در آغازین روزهای سال نو، ساعات بازدید از موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی مانند سال‌های گذشته، افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: ساعت بازدید از موزه مرکزی واقع در صحن کوثر، با گنجینه‌های تاریخ حرم رضوی، سکه، اسکناس، تمبر و اقلام پستی، نجوم، آبزیان، سلاح، ظروف، ساعت، هنرهای تجسمی و مدال از ساعت ۸ تا ۲۲ تعیین شده است.

درسوئی افزود: زائران حریم رضوی در تعطیلات نوروزی از ساعت ۸ تا ۱۹ می‌توانند از موزه قرآن و نفایس، هدایای مقام معظم رهبری و تالار آثار اهدایی استاد محمود فرشچیان بازدید کنند.

رئیس اداره گنجینه‌های موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی، همچنین در ارتباط با موزه فرش بیان کرد: این موزه در جوار موزه مرکزی واقع شده است و زائران گرامی می‌توانند در تعطیلات نوروزی از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ از آن دیدن داشته باشند.

وی در ادامه، بازدید از موزه مردم‌شناسی واقع در ضلع غربی صحن جامع رضوی را نیز به علاقه‌مندان توصیه کرد و افزود: این موزه در ایام نوروز، از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ آماده استقبال از بازدیدکنندگان است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =