بابک زنجانی بخواهد منابع را بازگرداند، بانک مرکزی سهولت ایجاد می‌کند/ما هم ذینفع هستیم

صبحانه کاری رئیس‌کل بانک مرکزی با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی

رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی گفت: این بدهی‌ها مستقیما بدهی‌های نفتی است اما حتما بانک مرکزی هم از این موضوع منتفع می شود.

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص آخرین اقدامات نهاد متبوعش برای تسویه مطالبه وزارت نفت توسط بابک زنجانی متهم بزرگ نفتی اظهار داشت: بانک مرکزی در دوره بررسی این پرونده، همکاری کامل و جامع خصوصا از ابعاد تخصصی آن با مقام قضایی داشته و خوشبختانه با دقت به این پرونده رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه زنجانی در زمان‌هایی ادعاهایی داشته و بانک مرکزی هم همراهی می‌کرده، افزود: متهم قادر به انجام نوع اقدامی که می‌خواست اجرا کند نبود، والا می‌توانست حتی در زمان تحریم این کار را انجام دهد. الآن هم شرایط مهیاست و اگر واقعا بخواهد منابع را بازگرداند و همّ این کار را داشته باشد، بانک مرکزی به سهولت زمینه‌اش را فراهم می‌کند و می‌تواند اجرا شود.

رئیس کل بانک مرکزی درباره منافع نهاد متبوعش از بازپرداخت بدهی‌های بابک زنجانی تصریح کرد: بانک مرکزی حتما از این موضوع منتفع می شود اما این بدهی ها مستقیما بدهی های نفتی است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =