تحصیل رایگان دانش‌آموختگان کم برخوردار در دانشگاه امام رضا(ع) فراهم شد

دانشگاه امام رضا

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) شرایط تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد، ویژه دانش‌آموختگان ممتاز و کم‌برخوردار را در قالب بورسیه تحصیلی در این دانشگاه فراهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از آستان نیوز، دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در راستای منشور هفت‌گانه مقام معظم رهبری و در راستای حمایت از نخبگان و دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی کشور، بخشی از ظرفیت پذیرش ورودی سال ۱۳۹۶۶ خود در مقطع کارشناسی ارشد را به صورت رایگان پذیرش می‌کند.

امکان استفاده از سلف سرویس رایگان در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) و ارائه خوابگاه دانشجویی به صورت رایگان برای دانشجویان کم برخوردار از دیگر تسهیلاتی است که این دانشگاه برای دانشجویان فراهم کرده است.

دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، با تاکید تولیت فقید آستان قدس رضوی و مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال  ۱۳۷۸  در راستای تربیت مدیران، اندیشمندان و کارآفرینان مومن و متعهد به اخلاق کریمه اسلامی تاسیس شد. این دانشگاه با ایجاد دو مجموعه مستقل دانشگاهی خواهران و برادران با بهره‌مندی از ۷۰ عضو هیئت علمی و بیش از ۴۰۰ استاد میهمان در  ۶۰ رشته دانشگاهی در مقاطع مختلف، بستر خلق، انتشار و کاربرد دانش را در محیطی آرام و سالم فراهم کرده است.

دانشکده‌های فنی و مهندسی، مدیریت و حسابداری، علوم انسانی، هنر و معماری اسلامی در این دانشگاه فعالیت می‌کنند و شبکه اینترنت، اطلاع‌رسانی و کتابخانه‎ای، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‎ها، از جمله امکانات آموزشی و پژوهشی این دانشگاه به شمار می‌رود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =