پدیده خراسان ۲ بازیکن جدید جذب می‌کند

مشهد|پدیده خراسان 2 بازیکن جدید جذب می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به‌نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، با پایان مرحله دوم آماده سازی تیم فوتبال پدیده خراسان در مشهد، فاز سوم تمرینات این تیم از شنبه در تهران آغاز می‌شود.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در این باره اظهار داشت: در زمان برگزاری تمرینات در مشهد، ما دو مرحله را پشت سر گذاشتیم و از روز شنبه نیز وارد فاز سوم تمرینات آماده سازی خود برای حضور در لیگ برتر هجدهم خواهیم شد.

گل‌محمدی ادامه داد: در این مدت شناخت بسیار خوبی نسبت به بازیکنان پیدا کردیم. در این بین تلاش کردیم تا توانایی بازیکنان جوان تیم را نیز افزایش دهیم. از این فرصت استفاده کردیم تا هم بازیکنان جوان و هم بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا کرده‌ بودند را بشناسیم.

وی با اشاره به برگزاری اردوی پدیده در تهران گفت: اردویی ۸ روزه در تهران برگزار می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا چند بازی دوستانه را نیز انجام دهیم که یکی از این بازی‌های مهم ما دیدار دوستانه با فولاد در روز پنجشنبه هفته آینده خواهد بود.

گل‌محمدی افزود: تمرینات تیم در تهران‌ صبح و بعدازظهر انجام خواهد شد.تا امروز به جز دو مصدومیتی که در تیم به وجود آمد و موجب نگرانی‌ام شد، در کل از تمرینات تیمم و از شرایط فنی حاکم راضی‌ام.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در زمینه ادامه فعالیت پدیده در نقل و انتقالات گفت: هنوز نه با کسی توافق کردیم و نه هیچ چیز دیگر. برای تکمیل شدن تیم و با توجه به مصدومیت‌هایی که داشتیم، باید ۲ بازیکن دیگر جذب کنیم که فعلا به دنبال بازیکن مورد نظرمان که کارایی لازم را داشته باشد، می‌گردیم.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 19 =