پیشنهاد نامگذاری هشت آذر به نام روز فوتبال خراسان

در سالروز گل خاطره انگیز خداداد عزیزی به استرالیا در مرحله مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸، شهردار مشهد پیشنهاد داد این روز با عنوان روز قوتبال خراسان نامگذاری شود

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، «سید عبدالله ارجائی» در مراسم تجلیل از «خداداد عزیزی»ورزشکار مشهدی و حماسه ساز ملبورن اظهار کرد: کسانی که در عرصه علوم استراتژیک در دنیا فعال هستند، موضوعاتی چون اقتصاد، علم، زور بازو، تسلیحات نظامی، فرهنگ، رسانه و … را منبع قدرت می دانند. اما واقعیت این است که سرمایه انسانی منبع اصلی قدرت است؛ انسان هاهستند که برای خانواده، محله، شهر و کشور خود قدرت آفرین هستند و بعد از قدرت لایزال الهی و معنویت چیزی جز انسان نمی تواند منبع قدرت باشد.

وی افزود: برای رشد در حوزه نیروی انسانی باید قله ها را شناسایی، معرفی، تجلیل و تکریم کنیم. بسیار خوشحال هستم که درعرصه فوتبال که امروز به عنوان یک پدیده اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مطرح می شود، در استان و شهری زندگی می کنیم که افراد شاخص زیادی دارد.

ارجائی خاطرنشان کرد: همه ما قبول داریم که خداداد عزیز همه ما است، خدادادی که در استان، کشور و دنیا تک است و همه با غرور آفرینی های او افتخار کردیم، با گل های او شاد شدیم و با ناراحتی های او گریه کردیم و امروز به او افتخار می کنیم؛ زیرا افتخار فوتبال خراسان خداداد عزیزی است و خوشحال هستیم که او را داریم و محکم پای کشور، وطن، انقلاب و مردم ایستاده و امروز مردم به او احترام می گذارند و او نیز عاشق مردم است.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام با اشاره به اهمیت هشت آذر گفت: پیشنهاد من به هیات فوتبال استان و شورای اسلامی شهر مشهداین است که تلاش کنند تا روز هشت آذر به عنوان روز فوتبال خراسان نامگذاری شود.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 19 =