افزایش ساعات خدمت‌رسانی قطار شهری مشهد همزمان با میلاد امام رضا(ع)

قاسم طاهری

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از افزایش ساعات بهره‌برداری و کاهش سرفاصله زمانی قطار شهری در شب میلاد و برنامه استقبال از زائرین و مجاورین در صبح میلاد امام رضا(ع) خبر داد.

قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به تقاضای شهروندان و در راستای رفاه حال آن‌ها سرویس‌دهی قطار شهری در روز شنبه ۲۳ مرداد مصادف با شب میلاد امام رضا(ع)  از ساعت ۶ صبح آغاز و با یکساعت افزایش سرویس‌دهی در پایان شب تا ساعت ۲۳ صورت می‌پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی حضور خیل عظیم زائرین و مجاورین به‌منظور بهره‌مندی از برنامه‌های حرم مطهر، تعداد ۳۸۰ اعزام مسافری با میانگین سرفاصله زمانی ۵ دقیقه در نظر گرفته شده و به منظور جابه جایی آسان همراه با آرامش مسافرین این سامانه حمل و نقلی آمادگی کامل داریم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد در زمینه برنامه‌های استقبال از زائرین و مجاورین حضرت رضا(ع) در صبح روز میلاد نیز افزود: استقبال از زائران و مجاوران با اهدای ۴۰۰۰ بسته نبات متبرک توسط خادمین حرم مطهر، اهداء ۳۰۰ شاخه گل و توزیع شیرینی با حضور مسئولان شهری از برنامه‌های این روز است.

وی گفت: آذین‌بندی و ریسه بندی ایستگاه‌ها، شست‌وشو و نظافت ۶۰ دستگاه ناوگان موجود، اجرای ۱۰۰ سرود مذهبی در ایستگاه‌ها، اجرای ۲۰۰ تئاتر و اجرای نمایش‌های مترویی در ایستگاه‌ها، نصب بیش از ۱۰۰ بنر تبریک سال نو در جلوی قطارها و در تمامی ایستگاه‌ها وغیره از سایر برنامه‌های این شرکت در این ایام است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =