تاکسی‌های اینترنتی تا ۲۰ مردادماه مجوزهای نهایی را اخذ کنند

مشهد|تاکسی‌های اینترنتی تا 20 مردادماه مجوزهای نهایی را اخذ کنند

سیدمهدی علوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: در راستای اجرای ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت، مواد ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و همچنین براساس آیین‌نامه اجرایی قانون تاکسیرانی، آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی، مصوبات شورای عالی ترافیک و مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، تمامی شرکت‌های فعال و متقاضی در عرصه تاکسی اینترنتی، ملزم به اخذ پروانه جهت شرکت، ناوگان و رانندگان از شهرداری هستند.

وی افزود: همچنین طبق آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده ۸۷ قانون نظام صنفی شرکت‌های مذکور ملزم به اخذ پروانه کسب و کار مجازی از اتحادیه مربوطه یا اتاق اصناف هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: این شرکت‌ها حداکثر تا ۲۰ مرداد ماه سال جاری مهلت دارند تا نسبت به تشکیل تکمیل پرونده و همچنین اخذ مجوزهای لازم اقدام کنند.

علوی‌مقدم گفت: در صورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد برابر ضوابط و مقررات مربوطه با شرکت‌های اینترنتی ناوگان تحت پوشش آنان که فاقد مجوز باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه اینترنتی taxi.mashhad.ir مراجعه کنند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =