دغدغه‌های نقل و انتقالاتی شهر خودرو مشهد/رحمتی مدافع آخر مطمئن می‌خواهد

با انتقال محمدحسین مرادمند به استقلال تهران بنظر می‌رسد دغدغه این روزهای رحمتی، جذب یک دفاع آخر ششدانگ باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، باشگاه شهر خودرو مشهدمقدس امسال هم روی نیمکت و هم در ترکیب بازیکنان خود دچار تغییراتی شده است و همین مسئله شاید سبب شود هماهنگی بازیکنان مقداری زمان ببرد.

شهر خودرو دو بازیکن باتجربه خود یعنی محمدقاضی و محمدرضا خلعتبری را از دست داده و البته مهدی رحمتی؛ سرمربی جوان تیم معتقد است این خروجی براساس این بوده که این بازیکنان در پازل تاکتیکی سه ساله وی قرار نداشته‌اند.

از سوی دیگر زمزمه‌هایی نیز مبنی بر جدایی امین قاسمی‌نژاد هافبک تکنیکی تیم به گوش می‌رسد و این در حالی است که وی هنوز یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و باید دید سرنوشت وی چه خواهد شد.

اما محمدحسین مرادمند بازیکن دیگری بود که در این فصل از شهر خودرو جدا شد؛ بازیکنی که در حکم یک ستون دفاعی برای تیم بود و در سال‌های اخیر بارها و بارها موفق شده بود خط آخر شهر خودرو در زمین را به خوبی هدایت کند و در این فصل از رقابت‌ها به استقلال منتقل شده تا به نوعی جایگزین روزبه چشمی در این تیم شود.

از این رو این روزها، سیدمهدی رحمتی؛ سرمربی تیم شهر خودرو به دنبال پیدا کردن یک مدافع میانی مطمئن برای تیمش است.

 باشگاه شهرخودرو در فصل نقل‌وانتقالات محمدحسین مرادمند مدافع میانی ثابت خود را از دست داد و هنوز نتوانسته است جانشینی مناسب برای او پیدا کند و رحمتی به دنبال حل مشکل است.

یکی از دغدغه‌های رحمتی سرمربی شهر خودرو پیدا کردن یک مدافع مناسب تا قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر است تا تیمش را تکمیل کند که هنوز منجر به امضای قرارداد با بازیکنی جدید نشده است.

آنها در خط آتش نیز البته بازیکنانی را جذب کرده‌اند اما با توجه به جدایی چند مهره باتجربه در این خط شاید لازم باشد رحمتی عنصر تجربه را نیز بار دیگر به خط حمله خود اضافه کند.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =