ورود پدیده به بورس به هیچ عنوان منتفی نشده/ مشخص نبودن زمان قطعی انجام فرآیندها

پدیده شاندیز

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی گفت: به هیچ عنوان ورود شرکت پدیده به بورس و اوراق بهادار منتفی نشده است.

علی رسولیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: برای ورود شرکت پدیده به بورس اوراق بهادار نیاز به طی شدن فرآیندی است که نیاز به زمان دارد.

وی ادامه داد: در واقع باید در نظر داشت که در ابتدا نیاز به تشکیل اتاق مبادلات بورس برای شرکت پدیده بوده که برای آن نیاز به انجام اقدامات مقتضی است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی بیان کرد: در واقع ورود به اتاق مبادلات به علت ایجاد شفافیت در حساب‌ها بوده تا بتواند مقدمه‌ای برای ورود به بورس اوراق بهادار باشد.

رسولیان با تأکید بر اینکه به هیچ عنوان ورود شرکت پدیده به بورس منتفی نشده است، خاطرنشان کرد: البته برای زمان ورود این شرکت هیچ زمان مشخصی نمی‎توان گفت اما تنها راهی که برای ساماندهی مسائل مربوط به این پروژه وجود دارد ورود به بورس است.

وی تأکید کرد: فرآیندهای اداری مربوط به این بخش ممکن است قدری زمان‌بر باشد اما به علت نیازی که به شفاف سازی در امور این شرکت‌ وجود دارد و مطالبه عمومی مردم در این حوزه باید این زمان سپری شود تا پس از این مشکلی در این بخش به وجود نیاید.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =