۸۸ دوربین تخلفات رانندگی جاده‌های خراسان رضوی را ثبت می‌کنند

مشهد| 88 دوربین تخلفات رانندگی جاده‌های خراسان رضوی را ثبت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، جواد وحدتی‌فرد صبح امروز در نشستی خبری در محل پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهار داشت: شایسته مردم و زائران است که خدمات مطلوبی را در ایام نوروز ارائه کنیم، در بخش حمل و نقل جاده‌ای ، همکارانم در حوزه راهداری و حمل و نقل، خدمت متفاوت‌تری را ارائه خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در این ایام، ۹۷ اکیپ راهداری، ۳۳ راهدارخانه با ۲۴۷ دستگاه ماشین آلات و تقریباً ۱۰ ایستگاه صلواتی توسط همکاران ما راه‌اندازی می‌شود افزود: در حوزه حمل و نقل در ۱۴ پایانه استان، همکارانم به‌ویژه در بخش خصوصی خدمات مورد نیاز به کسانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند را ارائه می‌کنند، بخش خصوصی ما برای نوروز طبق سنوات گذشته با ۴۶۰۰ دستگاه ناوگان شامل ۱۵۰۰دستگاه اتوبوس،  ۱۶۰۰ دستگاه مینی بوس، ۱۳۵۰ دستگاه سواری و ۱۵۰ دستگاه وی.آی. پی ارائه خدمات می‌کنند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی تصریح کرد: متوسط عمر اتوبوس ۱۲ سال، مینی بوس ۲۳ سال، سواری ۸ سال است و ۸۵۶۰ راننده حرفه‌ای آماده به کار در ایام نوروز هستند. در این ایام ۱۳۲ شرکت حمل‌ونقل خدمات، ۶۰ دفتر فروش بلیت به ویژه در مشهد، با ۱۱۰ آژانس مسافربری همکاری خواهند داشت.

وحدتی‌فرد بیان کرد: درخواستی که از مردم داریم این است که کسانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند، برای سفر برنامه‌ریزی کنند،  به لحاظ اینکه حجم انبوهی از زائران را داریم و این کمک می‌کند به مدیران حمل و نقل، که برای روزهای خاص با مشکل روبه‌رو نشوند.

وی گفت: در طول جاده‌های استان خراسان رضوی، ۸۸ دوربین ثبت تخلف داریم و سرعت تمامی رانندگان در طول تمام جاده‌های استان به صورت شبانه روز رصد می‌شود.امروز شاهد تغییر رفتار در رانندگی به ویژه در بخث سرعت هستیم.هر دوربین ما به طور متوسط ۸۰۵۳ تخلف ثبت کرده است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =