اخبار

نشان داوطلب ارشد هلال احمر به خانواده شهید الداغی اهدا شد

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: به پاسداشت اقدام شجاعانه شهید حمیدرضا الداغی نشان داوطلب ارشد هلال احمر جمهوری اسلامی‌ به خانواده شهید الداغی اهدا شد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از سبزوار، وحید سلیمی روز جمعه در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا الداغی همزمان با هفته هلال احمر، اظهار داشت: این شهید بزرگوار در اقدامی داوطلبانه در حمایت از ناموس و دفع آن از هموطن از خون خود گذاشت.

وی افزود: به پاس مجاهدت و این خدمت شهید، لوح تقدیری به مادر وی و نشان داوطلب برتر هلال احمر به نیابت از شهید به دختر وی اهدا شد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: به افرادی که در طول سال کار داوطلبانه و انسان دوستانه انجام می‌دهند نشان داوطلب ارشد هلال احمر جمهوری اسلامی تقدیم می‌شود.

به گزارش تسنیم، شهید حمیدرضا الداغی شامگاه هشتم اردیبهشت‌ماه امسال، هنگامی‌ که ۲ شرور در یکی از خیابان‌های سبزوار برای ۲ دختر جوان ایجاد مزاحمت کرده و قصد داشتند یکی از آنان را با خود ببرند، به دفاع از آنان برخاست که در درگیری با اراذل شرور، ناجوانمردانه از ناحیه سینه و پشت مورد ضربات متعدد چاقو قرار گرفت و به شهادت رسید.

شهید الداغی متولد سال ۱۳۵۶ در سبزوار و دارای مدرک کارشناسی معماری بود که در حوزه طراحی و نقشه‌کشی ساختمان فعالیت داشت، از آن شهید بزرگوار یک فرزند دختر به یادگار مانده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا